Soundbar HW-MS750 i subwoofer SWA-W700 od Samsunga

27 września 2017 Sprzęt

Do rodziny bezprzewodowych soundbarów Samsung Sound+ dołączył właśnie model HW-MS750. Nowością w ofercie jest też głośnik niskotonowy SWA-W700, który współpracuje z soundbarami z tej serii.

Soundbar Samsung HW-MS750

Samsung HW-MS750 ma konstrukcję "one body", która skrywa wbudowany subwoofer oraz jedenaście głośników. Dwa z nich skierowane są ku górze, co potęguje wrażenia zarówno podczas oglądania filmów, jak i słuchania muzyki - dźwięk równomiernie rozchodzi się w całym pomieszczeniu. W urządzeniach zastosowano także technologię Distortion Cancelling, która przeciwdziała zniekształceniom i zapewnia głębsze basy.

Wraz z telewizorem Samsung soundbar łączy się bezprzewodowo za pomocą sieci Wi-FI lub przez Bluetooth. Dzięki aplikacji Multiroom możemy odtwarzać muzykę z urządzenia mobilnego bezpośrednio z serwisów streamingowych takich jak Spotify czy Tidal. Oba urządzenia obsłużymy przy tym jednym pilotem Smart Control.

Samsung HW-MS750 oferuje również funkcję Smart Sound, która automatycznie analizuje dźwięk i oferuje najlepszą opcję odtwarzania ścieżki audio - taką, która jest idealnie dostosowana do oglądanego filmu czy koncertu.

Soundbar jest dostępny w dwóch wersjach kolorystycznych: czarny HW-MS750 i srebrny HW-MS751.

Soundbar Samsung HW-MS750

Subwoofer Samsung SWA-W700

Samsung SWA-W700 stanowi doskonałe uzupełnienie dla soundbarów z linii Sound+. Łącząc urządzenia, stworzymy rozbudowany system audio. Tym bardziej że możemy dokooptować zestaw bezprzewodowych głośników SWA-9000S* czy głośniki z serii Multiroom 360. Dzięki temu system można rozwijać lub modyfikować w zależności od potrzeb.

SWA-W700 pozwala uzyskać bardzo niski bas - na poziomie 27 Hz.

* Dotyczy bezprzewodowych głośników SWA-8500S i SWA-9000S. Zestaw składa się z 2 głośników i stacji centralnej. Głośniki łączą się ze stacją za pomocą pojedynczych kabli, a stacja z soundbarem łączy się bezprzewodowo.

Subwoofer Samsung SWA-W700

Źródło: Samsung

SAMSUNG testy
Live Sound & Installation kwiecień - maj 2020

Live Sound & Installation

Magazyn techniki estradowej

Gitarzysta maj 2020

Gitarzysta

Magazyn fanów gitary

Perkusista kwiecień 2020

Perkusista

Magazyn fanów perkusji

Estrada i Studio maj 2020

Estrada i Studio

Magazyn muzyków i realizatorów dźwięku

Estrada i Studio Plus listopad 2016 - styczeń 2017

Estrada i Studio Plus

Magazyn muzyków i realizatorów dźwięku

Audio maj 2020

Audio

Polski przedstawiciel European Imaging and Sound Association

Domowe Studio - Przewodnik 2016

Domowe Studio - Przewodnik

Najlepsza droga do nagrywania muzyki w domu