Telewizory Samsung RU7

07 sierpnia 2019 Sprzęt

W tegorocznej ofercie telewizorów Samsung UHD (4K) znalazła się m.in. seria 7, którą reprezentują modele RU7400, RU7300 i RU7100. Oferują one funkcję poprawy jakości obrazu oraz jego skalowanie do jakości jak najbliższej 4K i dostęp do popularnych serwisów VOD, w tym aplikacji Apple TV

Seria RU7 oferuje duży wybór modeli telewizorów UHD (4K), które zastąpiły popularne zeszłoroczne telewizory z literą "N" w nazwie. Najwyższe modele w tej ofercie, czyli RU74xx, wyróżniają się Rozszerzoną Dynamiczną Paletą Kolorów, która jest w stanie odwzorować ponad miliard odcieni barw.

Wszystkie modele z serii 7 zostały ponadto wyposażone w inteligentny Procesor UHD, który odpowiada za wysoką jakość obrazu 4K. Zarządza kolorem, optymalizuje poziom kontrastu i kontroluje HDR. Rozdzielczość 4K UHD odpowiada przy tym za wyrazistość obrazu, a technologia Supreme UHD Dimming za precyzyjną regulację barw, ostrości i kontrastu.

Samsung RU100

Samsung RU100

Telewizory Samsung UHD zostały wyposażone w platformę Smart TV. Dzięki Smart Hub ulubione treści są w zasięgu ręki. Obsługę ułatwia także pilot, który pozwala zarządzać większością podłączonych do telewizora urządzeń - od dekodera po konsolę do gier.

Właściciele telewizorów Samsung z serii RU7 mogą także korzystać z aplikacji Apple TV**. Dzięki niej zyskują dostęp do swojej biblioteki filmów i programów w iTunes i mogą kupować kolejne produkcje, w tym materiały w najwyższej jakości 4K HDR. Ponadto obsługa AirPlay 2 pozwoli odtwarzać na telewizorze Samsung UHD filmy, zdjęcia czy muzykę bezpośrednio z urządzeń Apple.

Telewizory Samsung z serii 7 zostały wyposażone w System Maskowania Kabli*. Wystarczy jedynie umieścić je w specjalnie wyprofilowanych szczelinach, znajdujących się z tyłu telewizora, a następnie przeprowadzić je przez podstawę.

Samsung RU400

Samsung RU400

* Z wyłączeniem modelu 43".
** Apple, Apple TV I AirPlay2 są znakami towarowymi należącymi do Apple Inc., zarejestrowanymi w Stanach Zjednoczonych Ameryki Północnej i innych krajach. AirPlay2 wymaga systemu iOS w wersji 12.3 lub wyższej lub systemu macOS w wersji 10.14.5 lub wyższej.

SAMSUNG testy
Live Sound & Installation kwiecień - maj 2020

Live Sound & Installation

Magazyn techniki estradowej

Gitarzysta maj 2020

Gitarzysta

Magazyn fanów gitary

Perkusista kwiecień 2020

Perkusista

Magazyn fanów perkusji

Estrada i Studio maj 2020

Estrada i Studio

Magazyn muzyków i realizatorów dźwięku

Estrada i Studio Plus listopad 2016 - styczeń 2017

Estrada i Studio Plus

Magazyn muzyków i realizatorów dźwięku

Audio maj 2020

Audio

Polski przedstawiciel European Imaging and Sound Association

Domowe Studio - Przewodnik 2016

Domowe Studio - Przewodnik

Najlepsza droga do nagrywania muzyki w domu