Przyznano nagrody EISA 2020/2021

13 sierpnia 2020 Sprzęt

Świat urządzeń audio jest coraz bardziej różnorodny, co demonstruje liczny zbiór nagród. Niniejszym prezentujemy najlepsze produkty sezonu 2020/2021. Wyjątkowy autorytet EISA czyni te nagrody najważniejszymi wśród wszystkich tytułów i wyróżnień, jakie można zdobyć w świecie audio. 

NAGRODY EKSPERTÓW HI-FI

WOLNOSTOJĄCE ZESPOŁY GŁOŚNIKOWE BEST VALUE EISA 2020–2021 Focal Chora 826

 

 

 Focal to producent z ogromnym doświadczeniem, obejmującym cały proces projektowania i produkcji, począwszy od samych przetworników aż po końcowy montaż. Teraz wykorzystał swój potencjał do przygotowania przystępnej cenowo serii Chora, w której najlepszą konstrukcją jest wolnostojąca Focal Chora 826.

Nowe membrany "Slatefibre" i wiele innych elementów solidnego i dopracowanego układu trójdrożnego zapewniają dźwięk absorbujący, dynamiczny, czysty i dokładny, z basem niskim i dobrze kontrolowanym. Ponadto kolumny są łatwe do ustawienia, nie wymagają mocnego wzmacniacza i wyglądają bardzo nowocześnie. To przebój w swoim zakresie cenowym.

Czytaj test kolumn głośnikowych Focal Chora 826

WOLNOSTOJĄCE ZESPOŁY GŁOŚNIKOWE BEST VALUE EISA 2020–2021 Focal Chora 826

ZESPOŁY GŁOŚNIKOWE EISA 2020–2021 SVS Prime Pinnacle

 

 

Pinnacle to najlepsza w serii Prime klasycznie skonfigurowana kolumna wolnostojąca. Konstrukcja konwencjonalna, o prostej estetyce, potrafi dostarczyć dźwięk obfity, gorący i angażujący, w czym duży udział mają trzy przetworniki niskotonowe, podobne do tych, które zastosowano w referencyjnym modelu Ultra Tower.

Muzyka prowadzona przez bas i perkusję jest zawsze ekscytująca, średnie i wysokie tony są czyste i słodkie. Dźwięk SVS Prime Pinnacle wypełni nawet duże pomieszczenia, a jeżeli lubimy brzmienie obfite i nasycone, sprawdzi się również w pokojach średniej wielkości.

ZESPOŁY GŁOŚNIKOWE EISA 2020–2021 SVS Prime Pinnacle

PODSTAWKOWE ZESPOŁY GŁOŚNIKOWE BEST VALUE EISA 2020–2021 Monitor Audio Bronze 100

 

 

Monitor Audio ma szeroką ofertę zespołów głośnikowych różnej wielkości, chociaż nagrody EISA umacniają jego reputację specjalisty od konstrukcji podstawkowych.

Szósta generacja serii Bronze, wprowadzona w 2020 roku, ma dwa takie modele, a większy z nich, Monitor Audio Bronze 100, poradzi sobie z każdą muzyką, zapewniając odpowiednią siłę basu.

Membrany C-CAM obydwu przetworników układu dwudrożnego są źródłem czystego dźwięku w całym pasmie. Uniwersalne brzmienie, obciążenie łatwe dla każdego wzmacniacza, nowoczesny wygląd i umiarkowana cena to wyśmienita kombinacja.

BEZPRZEWODOWE ZESPOŁY GŁOŚNIKOWE EISA 2020–2021 System Audio legend 5 silverback

 

 

Duńska firma System Audio pojawia się po raz pierwszy w gronie laureatów nagród EISA, ale jej debiut jest godny szczególnej uwagi, bowiem wiąże się z konstrukcją bardzo nowoczesną - System Audio legend 5 silverback to układ aktywny, z niezależnymi wzmacniaczami dla poszczególnych przetworników, a po dodaniu modułu Stereo Hub możliwa jest bezprzewodowa transmisja sygnału.

Technika WISA zapobiega interferencjom przy rozdzielczości do 192 kHz/24 bit. System można podłączyć do wielu źródeł, np. do komputera i do telewizora. Warianty strumieniowania obejmują DLNA/UPnP, GoogleCast, AirPlay i Bluetooth. To wygodne, eleganckie i bardzo dobrze brzmiące rozwiązanie ułatwi kontakt z każdą muzyką.

BEZPRZEWODOWE ZESPOŁY GŁOŚNIKOWE EISA 2020–2021 System Audio legend 5 silverback

WZMACNIACZ SMART EISA 2020–2021 NAD Masters M33

 

 

Firma NAD zdobyła nagrodę w tej kategorii już rok temu, zwracając naszą uwagę kompaktowym Masters M10, będącym nie tylko wzmacniaczem, ale w praktyce kompletnym systemem, wymagającym podłączenia już tylko głośników.

W tym roku koncepcja rozwinęła się i przybrała postać Masters 33, łączącego zaawansowaną technikę strumieniowania z końcówkami mocy w klasie D dostarczonymi przez Purity Audio.

Efektem jest wzmacniacz, jaki chyba każdy chciałby mieć, łączący wysoką moc, finezyjne brzmienie i bogatą funkcjonalność, obejmującą strumieniowanie, korekcję akustyki pomieszczenia DIRAC, a także efektowny i wygodny wyświetlacz dotykowy. NAD Masters M33 to wzmacniacz trzeciej dekady XXI wieku.

WZMACNIACZ SMART EISA 2020–2021 NAD Masters M33

WZMACNIACZ EISA 2020–2021 ARCAM SA30

 

 

ARCAM dołącza ze swoim najlepszym wzmacniaczem zintegrowanym do nurtu wzmacniaczy strumieniujących, zbliżających się do urządzeń "all-in-one".

W eleganckiej i praktycznie zaprojektowanej obudowie pracują końcówki mocy w klasie G, przygotowane wedle firmowego przepisu, łączące wydajność i niskie zniekształcenia. Towarzyszą im układy cyfrowe, pozwalające na strumieniowanie i korekcję akustyki pomieszczenia DIRAC (w zestawie jest mikrofon), możliwe jest też podłączenie sygnałów analogowych, w tym gramofonu.

Arcam SA30 to kompletny i dobrze brzmiący wzmacniacz; dodając nowe funkcje, ARCAM nie zapomniał, jaka jest jego podstawowa rola.

WZMACNIACZ EISA 2020–2021 ARCAM SA30

WZMACNIACZ ZINTEGROWANY HIGH-END EISA 2020–2021 Musical Fidelity M8xi

 

 

Musical Fidelity "od zawsze" projektował fantastyczne, potężne wzmacniacze, konsekwentnie potwierdzając przekonanie, że mocy nigdy zbyt wiele. Słynna marka, mając teraz nowego właściciela, nie zmienia kursu i proponuje nam M8xi, a ten dostarcza ponad pół kilowata mocy (przy 8 Ω) z każdego kanału bezkompromisowej konstrukcji dual-mono (przy 4 Ω moc jeszcze znacznie wzrasta!).

Podłączymy źródła analogowe i cyfrowe (w tym przez USB), ale głównym atutem Musical Fidelity M8xi pozostaje jego dźwięk – pełnokrwisty, soczysty i detaliczny. Muzyka wybrzmiewa z pełną swobodą i ekspresją, wraz z kolumnami o odpowiedniej mocy i jakości osiągniemy szczyty.

WZMACNIACZ ZINTEGROWANY HIGH-END EISA 2020–2021 Musical Fidelity M8xi

WZMACNIACZ PRE/POWER HIGH-END EISA 2020–2021 Michi P5/S5

 

 

Rotel wraca ze swoją high-endową linią Michi. Po trzech dekadach od wprowadzenia jej pierwszej generacji teraz nowy przedwzmacniacz P3 i końcówka mocy S5 przypominają nam, na jakie wyczyny stać japońską firmę. Szlachetny wygląd, oszałamiająca konstrukcja, pierwszorzędne parametry.

Zarówno preamp, jak i końcówka mocy to układy dual-mono; system przyjmie sygnały cyfrowe (w tym 24/384 i DSD256, MQA) i analogowe (również z gramofonu), a rozbudowane menu jest czytelne dzięki duetowi wyświetlaczy.

Ale to przede wszystkim siła, skala i naturalność brzmienia, dającewsparcie każdemu rodzajowi muzyki. Rotel Michi odkrywa wszystkie emocje, z łatwością dociera do słuchacza, jest tak samo imponujący, jak przyjazny.

Czytaj również test Rotel Michi P5/S5

WZMACNIACZ PRE/POWER HIGH-END EISA 2020–2021 Rotel Michi P5/S5

GRAMOFON EISA 2020–2021 Thorens TD 1601

 

 

Thorens jest związany z gramofonami od prawie 120 lat. Wygląd TD 601 oddaje klimat przeszłości, ale zasadnicza konstrukcja to również przejaw nowoczesności. Opiera się na trzypunktowym, sprężystym zawieszeniu, podobnie jak TD 150 sprzed pół wieku, i najnowszym, odsprzęganym silniku synchronicznym, zapewniającym stabilność obrotów. Automat podnosi ramię i zatrzymuje obroty na końcu płyty, dostępna jest też wersja w pełni manualna – TD 1600. Obok standardowych wyjść są też wyjścia zbalansowane zwiększające odstęp od szumu. Na końcu tych wszystkich starań pojawia się brzmienie pełne analogowego uroku i wigoru.

GRAMOFON EISA 2020–2021 Thorens TD 1601

GRAMOFON BEST VALUE EISA 2020–2021
Pro-Ject T1

 

 

Pro-Ject dostarcza gramofony od blisko trzech dekad, wszechstronnie rozwijając ofertę, spełniając też oczekiwania najbardziej wymagających, ale począwszy od pierwszej konstrukcji, Pro-Ject 1, poprzez późniejszą serię Debut, konsekwentnie udoskonala urządzenia niskobudżetowe, dzięki którym gramofon stał się szeroko dostępny i znów popularny.

T1 to najnowsza propozycja - o doskonałej relacji jakości do ceny. Szklany talerz, precyzyjne zawieszenie, nowe aluminiowe ramię, zainstalowana wkładka Ortofon OM 5E - gramofon Pro-Ject T1 jest fabrycznie przygotowany do pracy i od razu wprowadzi nas w swój klimat. Jest też wersja z wbudowaną korekcją phono i transmiterem Bluetooth.

GRAMOFON BEST VALUE EISA 2020–2021 Pro-ject T1

DAC BEST VALUE EISA 2020–2021 iFi Audio ZEN DAC

 

 

Zalety iFi Audio ZEN DAC są oczywiste: przebojowy wygląd, szeroka uniwersalność, solidna technika i znakomite brzmienie. Ten niedrogi przecież DAC jest świetną okazją, aby biurkowy system audio, podłączony do komputera, nie ustępował jakością "prawdziwemu" hi-fi. To pogromca znacznie większych i droższych urządzeń, zarówno DAC-ów, jak i przedwzmacniaczy słuchawkowych. Nadzwyczajna relacja jakości do ceny.

DAC BEST VALUE EISA 2020–2021 iFi Audio ZEN DAC

CYFROWE ŹRÓDŁO EISA 2020-2021 Volumio Primo

 

 

Okazuje się, że to niepozorne, małe, czarne pudełko jest przystępnym i praktycznym rozwiązaniem w zakresie wszystkich potrzeb związanych ze strumieniowaniem. Odtworzy nie tylko muzykę zgromadzoną na domowych urządzeniach podłączonych do sieci, ale zapewni też dostęp do całego zastępu serwisów internetowych.

Obsługiwany prostymi czynnościami poprzez przeglądarki lub aplikacje, z graficznym interfejsem na wyświetlaczu, podłączonym przez HDMI, Primo wyśle sygnał cyfrowy do każdego DAC-a, przyjmując też materiał z nośników USB.

Volumio Primo to małe cudo, kompatybilne z DSD, łączące się przez Ethernet lub Wi-fi z łatwością rozpocznie naszą przygodę ze strumieniowaniem.

CYFROWE ŹRÓDŁO EISA 2020-2021 Volumio Primo

AKCESORIA AUDIO EISA 2020–2021 Pro-ject VC-E

 

 

Gramofon powrócił na dobre, w czym wielki udział ma firma Pro-Ject, która teraz postanowiła zadbać również o nasze cenne kolekcje płyt. Maszyna czyszcząca Pro-ject VC-E jest niewielka, niedroga i szybka – kręci płytą z prędkością 30 obrotów na minutę – dzięki czemu już po chwili jest gotowa do odtwarzania.

Pro-Ject deklaruje, że wystarczy nawet po jednym obrocie w każdą stronę. Krążek dociskowy chroni całą naklejkę przed zamoczeniem, a ramię ssące sprawnie czyści powierzchnię czynną płyty. W rezultacie szum jest niższy, mniejsze jest też zużycie igły i płyt.

AKCESORIA AUDIO EISA 2020–2021 Pro-ject VC-E

PRZEDWZMACNIACZ GRAMOFONOWY EISA 2020–2021 Primare R15

 

 

Przedwzmacniacz gramofonowy Primare R15, zamknięty w kompaktowej obudowie o szerokości 35 cm, dysponujący dwoma poziomami wzmocnienia, jest gotowy obsłużyć wkładki MM i MC, a także dostroić rezystancję i pojemność do parametrów konkretnego modelu.

Zbudowany z taką samą dbałością jak duże wzmacniacze Primare, czerpiąc z rozwiązań zastosowanych we flagowym R35, dostarcza firmowy dźwięk łączący gęstą muzyczną substancję z selektywnym detalem.

PRZEDWZMACNIACZ GRAMOFONOWY EISA 2020–2021 Primare R15

SŁUCHAWKI EISA 2020–2021 DALI IO-6

 

 

W ciągu ostatnich lat wiele firm głośnikowych rozszerzyło swoje oferty o słuchawki. Dali zrobiło to niedawno, ale wyjątkowo spektakularnie. Dali IO-6 to nie tylko konstrukcja bezprzewodowa ­– zawiera także aktywny układ redukcji hałasu o trzech poziomach korekcji, bardzo skuteczny wraz z muszlami zamkniętymi.

Akumulatory zapewniają 30 godzin pracy na jednym ładowaniu – to jeden z najlepszych wyników. Wszystko to służy komfortowi użytkowania, ale największą przyjemność dostarcza sam dźwięk – mocny, bogaty i otwarty. Dali odnosi sukcesy w każdej nowej dziedzinie, którą się zajmie.

Czytaj również test słuchawek Dali IO-6

SŁUCHAWKI EISA 2020–2021 DALI IO-6

PRZENOŚNY ODTWARZACZ AUDIO EISA 2020–2021 FiiO M11 Pro

 

 

Ten przenośny odtwarzacz muzyczny mieści w małej, ale solidnej obudowie najlepszą w swojej klasie funkcjonalność, zwieńczoną wyświetlaczem dotykowym. Zakres wspieranych formatów i opcji jest nie do pobicia.

Fiio M11 Pro może służyć jako odbiornik lub transmiter Bluetooth, jako USB DAC i odtwarzacz USB (z natywnym sygnałem wyjściowym DSD) lub grać bezpośrednio z wbudowanej pamięci (maksymalnie 2 TB) i aplikacji strumieniujących. Układ Exynos hexa-core SoC (Samsunga) zapewnia bezproblemowe zarządzanie zasobami muzycznymi.

Przetworniki C/A obsłużą materiały 384/32 i zdekodują MQA. Trzy wyjścia słuchawkowe korzystają z pracy wydajnego wzmacniacza. Nadzwyczajne możliwości, nadzwyczajny dźwięk.

PRZENOŚNY ODTWARZACZ AUDIO EISA 2020–2021 FiiO M11 Pro

PRZENOŚNY DAC/WZMACNIACZ SŁUCHAWKOWY EISA 2020–2021 AudioQuest DragonFly Cobalt

 

 

Najnowsze urządzenie serii DragonFly jest też zdecydowanie najlepsze. Model Cobalt nie tylko konwertuje różne formaty audio, jest też wysokiej klasy wzmacniaczem słuchawkowym, a nawet wyśle sygnał do większego systemu hi-fi.

Wszystko to zmieściło się w obudowie wielkości pendrajwa. Wystarczy wetknąć AudioQuest DragonFly Cobalt do komputera lub innego źródła, które dostarczy zarówno zasilanie, jak i muzykę, i podłączyć doń słuchawki. To idealny, dyskretny, przenośny towarzysz, którego wraz ze słuchawkami możemy zabrać wszędzie.

Czytaj test Auduiquest Dragonfly Cobalt

PRZENOŚNY DAC/WZMACNIACZ SŁUCHAWKOWY EISA 2020–2021 AudioQuest DragonFly Cobalt

NAGRODY EKSPERTÓW KINADOMOWEGO

SUBWOOFER KINA DOMOWEGO EISA 2020–2021 SVS SB-2000 Pro

 

 

Nowy subwoofer SVS SB-2000 Pro zawiera kilka innowacji, zaczerpniętych z większych, droższych konstrukcji SVS. To też poważna maszyna, której głównymi elementami są 30-cm głośnik w obudowie zamkniętej i 500-watowy wzmacniacz z procesorem DSP.

Parametryczny korektor charakterystyki, sterowany przez aplikację, ułatwia dostrojenie do pomieszczenia i systemu – jest to najtańszy tak wyposażony subwoofer SVS. Jego możliwości dźwiękowe obejmują zarówno niskie zejścia, mocne uderzenia, jak i basowe niuanse. Emocje, informacje, dynamika i kontrola.

SOUNDBAR SMART EISA 2020–2021
Harman Kardon Citation MultiBeam 700

 

 

Harman/Kardon Citation MultiBeam 700 wyróżnia się w tłumie soundbarów udanym połączeniem efektownego wzornictwa, łatwej obsługi i brzmieniowej odwagi.

Google Assistant zapewnia głosową interakcję i bezprzewodową transmisję muzyki, typową już dla popularnych głośników BT, ale specjalna aranżacja siedmiu przetworników sterowanych przez DSP otwiera przed nami znacznie większą przestrzeń dźwiękową, wspartą mocnym basem.

Wisienką na torcie jest kolorowy, dotykowy interfejs, który pozwoli na błyskawiczną korektę charakterystyki i wybór źródła, ponadto wyświetli okładki słuchanych albumów, ściągając je za pomocą systemu Chromecast. To soundbar kompetentny i stylowy.

SOUNDBAR SMART EISA 2020–2021 Harman Kardon Citation MultiBeam 700

SYSTEM GŁOŚNIKOWY KINA DOMOWEGO EISA 2020–2021 Arendal Sound 1961 Series

 

 

Nowa i najtańsza seria Arendal Sound może pochwalić się pewnymi elementami wyższej serii 1723, a także własnymi "osiągnięciami", w tym głośnikiem kanału wysokości (dla formatu Atmos) i nowym wzmacniaczem Avalanche IQ (zastosowanym w subwooferach) z parametryczną korekcją. Komponując system wielokanałowy, mamy do wyboru konstrukcje wolnostojące, podstawkowe, centralną i surroundową "TriAxial".

Brzmienie Arendal Sound 1961 Series wykazuje się jednocześnie energetycznością, detalicznością i tonalną neutralnością, będzie odpowiednie zarówno przy odtwarzaniu dramatycznych ścieżek filmowych, jak i muzycznych niuansów.

SYSTEM GŁOŚNIKOWY KINA DOMOWEGO EISA 2020–2021 Arendal Sound 1961 Series

WZMACNIACZ KINA DOMOWEGO EISA 2020–2021 Emotiva XPA Gen3

 

 

Wzmacniacze mocy trzeciej generacji firmy Emotiva mogą występować w konfiguracjach od jedno- do jedenastokanałowej, wykorzystując końcówki w klasie H (o mocy 300 lub 65 W) i wysokoprądowe zasilanie.

Taka elastyczność pozwala dopasować urządzenie do planowanej instalacji głośnikowej, z czym wiąże się najlepsza relacja jakości do ceny – płacimy tylko za to, czego potrzebujemy. Brzmienie wzmacniacza Emotiva XPA Gen3 to silny bas, duża scena i zapas dynamiki. Wzmacniacze świetnie sobie radzą z "trudnymi" kolumnami.

WZMACNIACZ KINA DOMOWEGO EISA 2020–2021 Emotiva XPA Gen3

SOUNDBAR PREMIUM EISA 2020–2021
Bang & Olufsen Beosound Stage

 

 

Bang & Olufsen Beosound Stage, przewidziany jako partner telewizorów o przekątnej 55 cali i większych, to soundbar zaprojektowany przez firmę znaną z doskonałego designu, ale też bardzo doświadczoną w technice i akustyce.

Konstrukcja jest więc luksusowa i zaawansowana – każdy z jedenastu przetworników (w tym cztery niskotonowe) ma własny wzmacniacz. Sygnał dostarczymy przez HDMI, Bluetooth, Apple AirPlay 2 lub Chromecast, a usłyszymy dźwięk swobodny, o dużej skali, spójny i angażujący. Materiały Dolby Atmos są odtwarzane efektownie i przekonująco, a muzyka rozpościera się szeroko.

Czytaj test Beosound Stage

SOUNDBAR PREMIUM EISA 2020–2021 Bang & Olufsen Beosound Stage

AMPLITUNER KINA DOMOWEGO EISA 2020–2021 Denon AVC-X4700H

 

 

Denon AVC-X4700H jest przygotowany na materiały 8K/60 Hz i 4K/120 Hz, a więc zdolny do współpracy z następną generacją źródeł obrazu. Ale jego zasoby audio są nie mniej imponujące - to maszyna 11-kanałowa, z taką też liczbą końcówek mocy, obsługująca pełen wachlarz formatów.

Dostrojenie do całego systemu i pomieszczenia zapewnia Audyssey MultEQ XT32, teraz z opcją dwóch presetów. Opcje podłączeniowe są odpowiednio rozwinięte: obejmują system HEOS, a więc zaawansowane funkcje strumieniujące i strefowe, wejście dla gramofonu (MM) i transmisję sygnału słuchawkowego przez Bluetooth. Moc i wszechstronność.

AMPLITUNER KINA DOMOWEGO EISA 2020–2021 Denon AVC-X4700H

SYSTEM GŁOŚNIKOWY KINA DOMOWEGO BEST BUY EISA 2020–2021 Triangle Borea Series

 

 

Nowa seria zespołów głośnikowych Triangle, pozwalająca przygotować różne systemy kina domowego, prezentuje się doskonale już na pierwszy rzut oka.

Obudowy Triangle Borea Series w nowoczesnym i uniwersalnym stylu są starannie wykonane, a technika głośnikowa też jest obiecująca. Tekstylne kopułki wysokotonowe, celulozowe średniotonowe i nisko-średniotonowe, niskotonowe ze sztywnymi membranami kompozytowymi zastosowano w dużym wyborze konstrukcji: trzech wolnostojących (BR09, BR08, BR07), dwóch podstawkowych (BR03, BR02) i jednym centralnym (BRC01). Wszystkie współpracują ze sobą harmonijnie, kreując dźwięk spójny i naturalny.

SYSTEM GŁOŚNIKOWY KINA DOMOWEGO BEST BUY EISA 2020–2021 Triangle Borea Series

SOUNDBAR EISA 2020–2021 LG SN8YG

 

 

LG wraz ze swoim soundbarem SN8YG wysuwa się przed konkurencję dzięki zastosowaniu zaawansowanych procesorów związanych z kreowaniem przestrzeni.

LG SN8YG konstrukcja w formacie 3.1.2 z parą przetworników promieniujących do góry, potrzebnych do obsługi Dolby Atmos i DTS:X, ale system można rozwinąć do 5.1.2 za pomocą pary bezprzewodowych głośników tylnych.

Firmowy układ AI Room Calibration zajmuje się dopasowaniem do akustyki pomieszczenia, podczas gdy AI Sound Pro analizuje sygnał wejściowy. Google Assistant i Chromecast pozwolą na bezprzewodowe podłączenie źródeł i sterowanie głośnością.

SOUNDBAR EISA 2020–2021 LG SN8YG

SŁUCHAWKI KINA DOMOWEGO EISA 2020–2021 JVC EXOFIELD XP-EXT1

 

 

JVC Exofield XP-EXT1 to innowacyjna alternatywa dla systemu głośnikowego - słuchawki bezprzewodowe w formacie 7.1.4, zdolne do dekodowania Dolby Atmos i DTS:X, a także do przestrzennego rozwinięcia dwu- i wielokanałowych materiałów muzycznych i filmowych (techniką EXOFIELD).

W zestawie jest bezprzewodowy transmiter, do którego podłączymy również HDMI 4K, zbierający sygnały ze wszystkich źródeł (w tym telewizora), dający też dostęp do zapisanych opcji brzmieniowych. Cztery indywidualne kalibracje mogą być wprowadzone przez aplikację na smartfonie. Kino domowe zostaje odkryte na nowo.

SŁUCHAWKI KINA DOMOWEGO EISA 2020–2021 JVC EXOFIELD XP-EXT1

SOUNDBAR BEST BUY EISA 2020–2021 TCL TS9030 RAY·DANZ

 

 

TS9030 dostarcza imponujący zestaw atrakcji. Wygląda oryginalnie, brzmi spektakularnie, jest bogato wyposażony, ale łatwy w obsłudze i kosztuje niewiele.

TCL TS9030 RAY·DANZ kompatybilny z Dolby Atmos, wspierający multiroom Google Home, w komplecie z bezprzewodowym subwooferem natychmiast zwraca uwagę architekturą soczewek akustycznych Ray Danz, determinujących sposób promieniowania przetworników.

W rezultacie układ 3.1 kreuje szeroką scenę z wyraźnym centrum i czystym odtwarzaniem dialogów. Soundbar jest funkcjonalny i wygodny, odtworzy muzykę przez USB, ściągnie pliki bezprzewodowo przez Chromecast, Apple Airplay i Bluetooth, a gniazda HDMI przepuszczą 4K HDR.

SOUNDBAR BEST BUY EISA 2020–2021 TCL TS9030 RAY·DANZ

HIGH-END KINA DOMOWEGO EISA 2020–2021 Trinnov Altitude platform

 

 

W świecie kina domowego szybki postęp techniczny może odesłać do lamusa nawet najlepsze urządzenie. Nie stanie się tak z serią Altitude firmy Trinnov, gdzie możliwość unowocześniania jest wpisana w DNA procesorów 16- i 32-kanałowych. Ostatnio do ich arsenału kodeków audio 3D dodano DTS:X Pro, unowocześniono też układ HDMI.

Zaawansowana kalibracja głośników i zarządzanie basem pozwalają osiągnąć najlepsze rezultaty brzmieniowe, a zdalny dostęp do procesora ułatwia instalatorom utrzymywanie ich w najlepszej formie. Platforma Trinnov Altitude jest mistrzem dzisiaj i będzie nim jutro – została opracowana z myślą o ewolucji a także nowych potrzebach użytkowników.

HIGH-END KINA DOMOWEGO EISA 2020–2021 Trinnov Altitude platform

ODTWARZACZ MULTIMEDIALNY KINA DOMOWEGO EISA 2020–2021 Zappiti Pro 4K HDR

 

 

Najlepszy odtwarzacz multimedialny Zappiti Pro 4K HDR został przygotowany dla użytkowników kina domowego, posiadających duże kolekcje filmów i muzyki. Zastąpienie tradycyjnej biblioteki interfejsem graficznym pozwala na natychmiastowy dostęp do zawartości.

Urządzenie ma dwie zatoki zdolne pomieścić do 32 TB pamięci HDD, wejścia na USB, a połączenie sieciowe pozwala na strumieniowanie z serwerów NAS i komputerów.

Obsługiwane są formaty 4K HDR, Dolby Atmos, DTS:X i pliki audio do rozdzielczości 24bit/192kHz. Wszechstronność zwiększa jeszcze strefowa obsługa 4K i indywidualne programowanie graficznego interfejsu użytkownika.

ODTWARZACZ MULTIMEDIALNY KINA DOMOWEGO EISA 2020–2021 Zappiti Pro 4K HDR

POZOSTAŁE NAGRODY EISA

WIDEO KINA DOMOWEGO

TELEWIZOR 8K EISA 2020–2021
LG 75NANO99
TELEWIZOR OLED BEST PREMIUM EISA 2020–2021
LG OLED65GX
TELEWIZOR O DUŻEJ PRZEKĄTNEJ EISA 2020–2021
Samsung QE75Q950TS
TELEWIZOR BEST BUY EISA 2020–2021
TCL 65C815
TELEWIZOR KINA DOMOWEGO EISA 2020–2021
Philips 65OLED984
TELEWIZOR OLED BEST BUY EISA 2020–2021
Philips 55OLED805
PROJEKTOR EISA 2020–2021
Optoma CinemaX UHZ65UST

SPRZĘT PRZENOŚNY

SMARTFON EISA 2020–2021
OnePlus 8 Pro
ZAAWANSOWANY SMARTFON EISA 2020–2021
OPPO Find X2 Pro
SKŁADANY SMARTFON EISA 2020–2021
Samsung Galaxy Z Flip
SMARTFON MULTIMEDIALNY EISA 2020–2021
Sony Xperia 1 Mark II
SMARTFON FOTO EISA 2020–2021
Huawei P40 Pro
SŁUCHAWKI DOUSZNE EISA 2020–2021
Sennheiser Momentum True Wireless 2
SŁUCHAWKI NAUSZNE EISA 2020–2021
Bowers & Wilkins PX5
GŁOŚNIK PRZENOŚNY EISA 2020–2021
LG XBOOM GO PL7
SMARTWATCH EISA 2020–2021
Huawei Watch GT 2

SPRZĘT SAMOCHODOWY

JEDNOSTKA CENTRALNA EISA 2020–2021
Kenwood DMX9720XDS
PROCESOR DŹWIĘKOWY EISA 2020–2021
Helix DSP ULTRA
DSP BEST VALUE EISA 2020–2021
Ground Zero GZDSP 4-8XII
WZMACNIACZ EISA 2020–2021
Mosconi Gladen Atomo 2
WZMACNIACZ DSP EISA 2020–2021
Eton Stealth 7.1 DSP
SYSTEM GŁOŚNIKOWY EISA 2020–2021
ESB 8.6K3U LE
SUBWOOFER EISA 2020–2021
Hifonics ZRX6D2
HIGH END EISA 2020–2021
Audison bit One HD Virtuoso
DASHCAM EISA 2020–2021
Kenwood DRV-A501W
JEDNOSTKA CENTRALNA DLA KAMPERÓW EISA 2020–2021
Zenec Z-E3766

FOTO
APARAT EISA 2020–2021
Fujifilm X-T4
APARAT BEST BUY EISA 2020–2021
Nikon Z 50
APARAT APS-C EISA 2020–2021
Canon EOS 90D
APARAT PEŁNOKLATKOWY EISA 2020–2021
Nikon D780
ZAAWANSOWANY APARAT PEŁNOKLATKOWY BEST EISA 2020–2021
Sony Alpha 7R IV
PROFESJONALNY APARAT EISA 2020–2021
Canon EOS-1D X Mark III
APARAT FOTO/VIDEO EISA 2020–2021
Panasonic Lumix DC-S1H
APARAT KOMPAKTOWY EISA 2020–2021
Fujifilm X100 V
APARAT VLOG EISA 2020–2021
Sony ZV-1
INNOWACYJNY APARAT EISA 2020–2021
Canon EOS R5
OBIEKTYW EISA 2020–2021
Canon RF 70–200 mm F2.8L IS USM
OBIEKTYW SZEROKOKĄTNY ZOOM EISA 2020–2021
Sigma 14–24 mm F2.8 DG DN Art
STANDARDOWY OBIEKTYW ZOOM EISA 2020–2021
Canon RF 24–70 mm F2.8L IS USM
OBIEKTYW TELEFOTO ZOOM EISA 2020–2021
Tamron 70–180 mm F2.8 Di III VXD
PODRÓŻNY OBIEKTYW ZOOM EISA 2020–2021
Tamron 28–200 mm F/2.8–5.6 Di III RXD
OBIEKTYW SUPER TELEFOTO ZOOM EISA 2020–2021
Sony FE 200–600 mm F5.6–6.3 G OSS
PROFESJONALNY OBIEKTYW TELEFOTO ZOOM EISA 2020–2021
Nikon AF-S NIKKOR 120–300 mm F2.8E FL ED SR VR
OBIEKTYW SZEROKOKĄTNY EISA 2020–2021
Sony FE 20 mm F1.8 G
OBIEKTYW PORTRETOWY EISA 2020–2021
Nikon NIKKOR Z 85 mm F1.8 S
INNOWACYJNY OBIEKTYW EISA 2020–2021
Canon RF 600 mm & 800 mm F11 IS STM
DRON/APARAT EISA 2020–2021
DJI Mavic AIR 2
OBIEKTYW PORTRETOWY EISA 2020–2021
Nikon NIKKOR Z 85 mm F1.8 S
INNOWACYJNY OBIEKTYW EISA 2020–2021
Canon RF 600 mm & 800 mm F11 IS STM
FOTO SOFTWARE EISA 2020–2021
Nik Collection 3 By DxO
MONITOR EISA 2020–2021
EIZO ColorEdge CS2740

Czytaj również: Nagrody EISA 2019/2020 rozdane

Może Cię zainteresować
Audio
E-WYDANIE AUDIO
W PREZENCIE!
Zapisz się na subskrypcję naszego newslettera, a otrzymasz gratis e-wydanie
NEWSLETTER ZAPISZ SIĘ
Close icon
Live Sound & Installation kwiecień - maj 2020

Live Sound & Installation

Magazyn techniki estradowej

Gitarzysta lipiec 2021

Gitarzysta

Magazyn fanów gitary

Perkusista styczeń 2021

Perkusista

Magazyn fanów perkusji

Estrada i Studio czerwiec 2021

Estrada i Studio

Magazyn muzyków i realizatorów dźwięku

Estrada i Studio Plus listopad 2016 - styczeń 2017

Estrada i Studio Plus

Magazyn muzyków i realizatorów dźwięku

Audio lipiec - sierpień 2021

Audio

Miesięcznik audiofilski - polski przedstawiciel European Imaging and Sound Association

Domowe Studio - Przewodnik 2016

Domowe Studio - Przewodnik

Najlepsza droga do nagrywania muzyki w domu