JBL Quantum - słuchawki i głośniki dla graczy

24 sierpnia 2020 Sprzęt

Wiadomość dla graczy, którzy będą mieć teraz szersze pole wyboru dotyczące niezbędnego im asortymentu. Otóż JBL wypuścił właśnie na rynek nowe słuchawki i głośniki z serii Quantum, przygotowane specjalnie dla nich.

Seria JBL Quantum w tej chwili obejmuje siedem modeli słuchawek: JBL Quantum 100, 200, 300, 400, 600, 800 i One oraz jeden model głośników komputerowych Quantum Duo.

Słuchawki zostały stworzone z myślą o grach komputerowych i są zgodne z konsolami Xbox, PlayStation i Nintendo Switch, urządzeniami mobilnymi, Mac oraz VR. To również zestawy słuchawkowe kompatybilne z dźwiękiem przestrzennym Windows Sonic - w pełni zgodny z natywnym systemem dźwięku przestrzennego wbudowanym w komputery z systemem Windows 10 i konsole Xbox™ ONE.

***

Dostępność:

Słuchawki JBL Quantum można kupić w sklepach sieci Media Expert oraz X-kom, a także w oficjalnych sklepach JBL w Internecie:

***

JBL Quantum 100 i 200 to przewodowe wokółuszne zestawy - pierwszy z odłączanym mikrofonem, a drugi z mikrofonem podnoszonym na wysięgniku. Oba z funkcją "voice focus" i wyciszaniem. Wyposażone w piankowe wkładki z pamięcią kształtu i lekki pałąk na głowę.

Czytaj również testy słuchawek JBL

JBL Quantum 200
JBL Quantum 200

JBL Quantum 300 to zestaw hybrydowy, przewodowy, wokółuszny z podnoszonym mikrofonem. Mają oferować realistyczną rzestrzenną scenę dźwiękową jak w kinie, a wszystko dzięki technologiom JBL QuantumSURROUND™ wspomagana przez oprogramowanie komputerowe JBL QuantumENGINE. Mają wyjmowane wkładki.

JBL Quantum 400 to wokółuszny zestaw słuchawkowy USB, zaś JBL Quantum 600 bezprzewodowy. Oba z pokrętłem regulacji balansu dźwięków czatu i gry. Wyposażone w mikrofon na wysięgniku, z funkcją "voice focus", który zapewnia wyraźną komunikację z wieloma graczami, pokrętło regulacji balansu dźwięków czatu i gry.

Czytaj również testy głośników bezprzewodowych JBL

JBL Quantum 600
JBL Quantum 600

Słuchawki mają certyfikat DISCORD. Quantum 400 jest przy tym kompatybilny z komunikatorem TeamSpeak i innymi, a dzięki zaimplementowanym w nim technologiom JBL QuantumSURROUND™ i DTS umożliwia personalizowanie doznań dźwiękowych w grach.  Quantum 600 mają osłonięte skórą piankowe nausznice z pamięcią kształtu, pracują po naładowaniu 14 godzin.

JBL Quantum 800 to zestaw bezprzewodowy, wokółuszny, z funkcją Aktywnej Redukcji Szumów i łącznością Bluetooth 5.0. Oferuje łączność Bluetooth, aktywną redukcję zakłóceń, ma lekkie piankowe nausznice oraz baterię wystarczającą na 14 godzin gry. Mikrofon z funkcją "voice focus" umożliwia wyraźną komunikację z wieloma graczami dzięki systemowi czatu dla graczy z certyfikatem DISCORD.

Czytaj również: Głośnik bezprzewodowy JBL GO

JBL Quantum 800
JBL Quantum 800

JBL Quantum One to przewodowy, wokółuszny, profesjonalny zestaw słuchawkowy USB do gier ze śledzeniem ruchu głowy JBL QuantumSPHERE 360™, który zapewnia profesjonalne pozycjonowanie dźwięku 3D. Ma 50 mm przetworniki z certyfikatem Hi-Res.

Wyposażony w odłączany, kierunkowy mikrofon z funkcją "voice focus" umożliwia wyraźną komunikację z wieloma graczami, z tłumieniem szumów, wyciszeniem oraz certyfikowanym przez DISCORD pokrętłem balansowania dźwięków czatu i gry.

JBL Quantum Duo to głośniki do gier komputerowych z opatentowanym przez JBL rozwiązaniem dźwięku przestrzennego do gier i technologii Dolby Digital. Sprzęt do gier można ulepszyć efektownym oświetleniem, które dodatkowo wciąga w akcję.

Czytaj również test głośnika bezprzewodowego JBL Flip 5

Głośniki JBL Quantum Duo
JBL Quantum Duo 

Ceny:

  • JBL Quantum 100: 179 zł
  • JBL Quantum 200: 269 zł
  • JBL Quantum 300: 359 zł
  • JBL Quantum 400: 449 zł
  • JBL Quantum 600: 669 zł
  • JBL Quantum 800: 899 zł
  • JBL Quantum One: 1129 zł

Źródło: Suport

JBL testy
Audio
E-WYDANIE AUDIO
W PREZENCIE!
Zapisz się na subskrypcję naszego newslettera, a otrzymasz gratis e-wydanie
NEWSLETTER ZAPISZ SIĘ
Close icon
Live Sound & Installation kwiecień - maj 2020

Live Sound & Installation

Magazyn techniki estradowej

Gitarzysta grudzień 2021

Gitarzysta

Magazyn fanów gitary

Perkusista luty 2021

Perkusista

Magazyn fanów perkusji

Estrada i Studio czerwiec 2021

Estrada i Studio

Magazyn muzyków i realizatorów dźwięku

Estrada i Studio Plus listopad 2016 - styczeń 2017

Estrada i Studio Plus

Magazyn muzyków i realizatorów dźwięku

Audio styczeń 2022

Audio

Miesięcznik audiofilski - polski przedstawiciel European Imaging and Sound Association

Domowe Studio - Przewodnik 2016

Domowe Studio - Przewodnik

Najlepsza droga do nagrywania muzyki w domu