Telewizor Samsung QLED Q95T

11 września 2020 Sprzęt

Start z trybu czuwania w 1,4 sekundy, dostęp do aplikacji VOD, Funkcja Adaptacji Obrazu i Jeden Pilot - w te funkcje jest wyposażony telewizor Samsung QLED Q95T.

Może Cię zainteresować

Samsung QLED Q95T, jako topowy telewizor 4K w tegorocznym portfolio Samsung oferuje świetną jakość obrazu, zgodnie z trendami - minimalistyczny design i rzecz jasna wiele przydatnych funkcji.

Dzięki funkcji Adaptacji Obrazu Samsung QLED Q95T reaguje na panujące dookoła warunki i automatycznie reguluje jasność, Aktywny Wzmacniacz Głosu (AVA) automatycznie zwiększa zaś głośność dialogów, a gdy hałas ucichnie, przywraca dźwięk do pierwotnego poziomu.

Jeden Pilot i koncept wykorzystania go do obsługi wielu urządzeń (np. dekodera, soundbara czy konsoli), które najczęściej podłączane są do telewizora to coś, co Samsung z powodzeniem wprowadził i rozwija. Przyciski kierujące bezpośrednio do aplikacji serwisów VOD - Netflix, Rakuten i Amazon Prime Video - są bardzo wygodne.

Czytaj również testy urządzeń Samsung

Telewizor Samsung QLED Q95T

Telewizor Samsung QLED Q95T ma do zaproponowania także wiele możliwości w zakresie współpracy ze smartfonem, np. funkcję Dotknij i Wyświetl*. Dzięki temu lustrzaną kopię swojego smartfona można uzyskać dotykając urządzeniem mobilnym obudowy telewizora.

Dzięki Multi View możemy też podzielić teraz ekran telewizora na dwie części i podczas oglądania filmu jednocześnie korzystać ze smartfona. Dzięki temu, że do wyboru jest wiele różnych opcji układu tych dwóch okien, podgląd można dopasować do swoich potrzeb.

* Dotyczy tylko kompatybilnych urządzeń. Usługa działa tylko wtedy, gdy urządzenie mobilne jest włączone. Usługa może nie zostać udostępniona w tym samym czasie co model.

Czytaj również:

Telewizor Samsung The Serif debiutuje na polskim rynku
Telewizor Samsung QLED Q800T
Telewizory Samsung na rok 2020

Telewizor Samsung QLED Q95T

Źródło: Samsung

Live Sound & Installation kwiecień - maj 2020

Live Sound & Installation

Magazyn techniki estradowej

Gitarzysta wrzesień 2020

Gitarzysta

Magazyn fanów gitary

Perkusista lipiec - sierpień 2020

Perkusista

Magazyn fanów perkusji

Estrada i Studio wrzesień 2020

Estrada i Studio

Magazyn muzyków i realizatorów dźwięku

Estrada i Studio Plus listopad 2016 - styczeń 2017

Estrada i Studio Plus

Magazyn muzyków i realizatorów dźwięku

Audio wrzesień 2020

Audio

Polski przedstawiciel European Imaging and Sound Association

Domowe Studio - Przewodnik 2016

Domowe Studio - Przewodnik

Najlepsza droga do nagrywania muzyki w domu