Telewizor Samsung The Sero już dostępny w salonach sprzedaży

28 maja 2021 Sprzęt

Jeśli spojrzeć na zdjęcie, można pomyśleć, że The Sero to telefon. Albo bardzo duży telefon. Jednak nowa propozycja Samsunga nim nie jest. Ten lifestyle`o`wy telewizor, który powstał przede wszystkim z myślą o spędzających wiele czasu w sieci, właśnie wchodzi do szerokiej sprzedarzy w Polsce.

Samsung The Sero pozwala na połączenie telewizora ze smartfonem i dzięki obrotowemu ekranowi zapewnia dostęp do treści w orientacji poziomej i pionowej, dopasowując się do smartfona. Na ekranie wyświetlimy również Tryb Zegar czy też animowane grafiki.

Materiały można szybko pokazać na ekranie telewizora dzięki funkcjom Smart View, Dotknij i Wyświetl* oraz AirPlay 2**. Wystarczy przy tym obrócić smartfon w dłoni, aby obraz na telewizorze zmienił położenie, dostosowując się do telefonu.

Ekran może się ponadto obracać automatycznie, sterownay pilotem lub aplikacją mobilną. Funkcja Automatycznego Obracania jest jednak dostępna dla urządzeń Samsung Galaxy z wersją Android 10 i wyższą.

Czytaj również nasze testy urządzeń Samsung

Telewizor Samsung The Sero

Samsung The Sero jest kompatybilny z wybranymi urządzeniami mobilnymi, wyposażonymi w system operacyjny Android lub iOS.

Co ważne, do instalacji Samsung The Sero nie potrzeba dodatkowych mebli. Wbudowana stopa pozwoli na łatwe dopasowanie urządzenia do wnętrza. Z kolei za pomocą opcjonalnego Ruchomego Stojaka Sero, z łatwością można przemieścić ekran, w zależności od naszych potrzeb.

Samsung The Sero - obraz

W kwestii obrazu Samsung oczywiście nie obniża poprzeczki, zaimplemetnował w The Sero technologię Quantum Dot. The Sero dostarcza 100% Natężenie Kolorów i technologię znaną z telewizorów QLED.

Oznacza to, że zobaczymy niezwykle wyraziste i nasycone kolory – niezależnie od tego czy bohater będzie znajdował się z ciemnej jaskini czy na środku słonecznej pustyni.

Czytaj również: Telewizory Samsung Neo QLED 8K już w sprzedaży

Jego sercem jest Procesor Quantum 4K dbający o optymalizację w czasie rzeczywistym, zarówno obrazu, jak i dźwięku, dopasowując odpowiednie ustawienia. Telewizor został wyposażony w Inteligentne Skalowanie do 4K, dzięki czemu pozwoli oglądać starsze treści w jakości zbliżonej do 4K.

Samsung The Sero - dźwięk

Samsung The Sero został wyposażony Wielokanałowy Dźwięk 4.1. z funkcją Dolby Digital Plus o mocy 60W. Głośniki są umieszczone w przedniej części jego obudowy, dzięki czemu dźwięk trafia wprost do słuchacza, nie napotykając po drodze żadnych przeszkód. Ponadto urządzenie oferuje muzyczny wizualizator, który reaguje na każdy beat piosenki, tworząc interesujące efekty na ekranie.

Telewizor Samsung The Sero dostępny jest w rozmiarze 43 cali.

* Funkcja Dotknij i Wyświetl jest dostępna dla urządzeń Samsung Galaxy w wersji Android 8.1 i nowszej. Usługa działa tylko wtedy, gdy urządzenie mobilne jest odblokowane.
** Funkcja Airplay 2 aktualnie obsługuje tylko poziome odzwierciedlanie ekranu.

Może Cię zainteresować
SAMSUNG testy
Audio
E-WYDANIE AUDIO
W PREZENCIE!
Zapisz się na subskrypcję naszego newslettera, a otrzymasz gratis e-wydanie
NEWSLETTER ZAPISZ SIĘ
Close icon
Live Sound & Installation kwiecień - maj 2020

Live Sound & Installation

Magazyn techniki estradowej

Gitarzysta maj 2021

Gitarzysta

Magazyn fanów gitary

Perkusista styczeń 2021

Perkusista

Magazyn fanów perkusji

Estrada i Studio maj 2021

Estrada i Studio

Magazyn muzyków i realizatorów dźwięku

Estrada i Studio Plus listopad 2016 - styczeń 2017

Estrada i Studio Plus

Magazyn muzyków i realizatorów dźwięku

Audio maj 2021

Audio

Miesięcznik audiofilski - polski przedstawiciel European Imaging and Sound Association

Domowe Studio - Przewodnik 2016

Domowe Studio - Przewodnik

Najlepsza droga do nagrywania muzyki w domu