Głośniki sufitowe Perlisten In-Ceiling S3ic, R3ic, R2ic

13 września 2023 Sprzęt

Głośniki sufitowe Perlisten S3ic oraz R3ic i R2ic idealnie sprawdzą się w połączeniu z innymi kolumnami Perlisten z serii S oraz R. Są wyposażone w nowy falowód DPC-Array. Dzięki zaawansowanemu modelowaniu akustycznemu Comsol, S3ic oraz R3ic mają być jednymi z najbardziej zaawansowanych technologicznie głośników sufitowych na rynku.

Perlisten S3ic oraz R3ic i R2ic charakteryzuje wszechstronność zastosowań i montażu w systemach kina domowego. Głośniki mogą pracować zarówno jako lewy, prawy, centralny, górny kanał audio oraz surround.

Spójny front falowodu, przy jednoczesnej optymalizacji wczesnych odbić i mocy dźwięku, przenosi, jak mówi producent, odtwarzanie wokalu i delikatnych sopranów na zupełnie nowy poziom. Głośniki korzystają z unikatowej techniki dopasowywania barwy dźwięku ze wszystkimi głośnikami w swojej serii.

Projekt głośników sufitowych Perlisten S3ic i R3ic został dostosowany do instalacji w suficie z kątem 30° jako wzorcowym punktem odniesienia, pokrywając całe pasmo przenoszenia w szerszym promieniu +/- 55 ° od osi głośnika. W przypadku modelu R2ic jest to +/- 30 ° od osi głośnika.

Czytaj również test kolumn głośnikowych Perlisten S7t

Perlisten S3ic
Perlisten S3ic
Perlisten R3ic
Perlisten R3ic
Perlisten R2ic
Perlisten R2ic

Głośniki sufitowe Perlisten In-Ceiling zapewniają wydajność w pełnym zakresie pasma. Dominus to najnowsza i najwyższa klasa wydajności certyfikatu THX, mająca na celu wypełnienie luki między dużymi kinami domowymi a publicznymi kinami na całym świecie.

Właściciele kina domowego z pokojami o powierzchni do 184 m6 i odległości oglądania do 6 metrów (odpowiednio do 6500 stóp sześciennych i do 20 stóp) mogą wypełnić ich przestrzeń doskonałą jakością dźwięku, jakiej oczekują od produktów z certyfikatem THX Dominus.

Podczas rygorystycznego procesu testowania THX zwracano szczególną uwagę na poziomy zniekształceń generowanych przez duże kolumny. Najbardziej imponujące jest to, że absolutnie minimalny poziom THD wymagany do osiągnięcia tego celu jest rzadko spotykany na świecie w kolumnach. Z THD poniżej 0,5% przy poziomach odsłuchu 90 dB i rygorystycznymi limitami zniekształceń przy ekstremalnym 120 dB SPL.

Perlisten In-Ceiling - ceny:

• Perlisten S3ic: 16 390 zł
• Perlisten R3ic: 9 990 zł
• Perlisten R2ic: 5 790 zł

Źródło: Rafko

 

PERLISTEN testy
Live Sound & Installation kwiecień - maj 2020

Live Sound & Installation

Magazyn techniki estradowej

Gitarzysta maj 2024

Gitarzysta

Magazyn fanów gitary

Perkusista styczeń 2022

Perkusista

Magazyn fanów perkusji

Estrada i Studio czerwiec 2021

Estrada i Studio

Magazyn muzyków i realizatorów dźwięku

Estrada i Studio Plus listopad 2016 - styczeń 2017

Estrada i Studio Plus

Magazyn muzyków i realizatorów dźwięku

Audio czerwiec 2024

Audio

Miesięcznik audiofilski - polski przedstawiciel European Imaging and Sound Association

Domowe Studio - Przewodnik 2016

Domowe Studio - Przewodnik

Najlepsza droga do nagrywania muzyki w domu