COMA w listopadzie w warszawskiej Stodole

Koncerty

Koncerty COMY są wpisane do kalendarza imprez warszawskiej Stodoły na stałe. Tym razem formacja wystąpi w stołecznym klubie w listopadzie.

Dodano: 15 lipiec 2019

COMA powstała w 1998 r., jednak swój pierwszy album pt. "Pierwsze Wyjście z Mroku" wydała dopiero w 2004. Płyta została nagrodzona m.in Fryderykiem w kategorii: Album Roku – Rock. W tym samym roku Coma została laureatem 25. Przeglądu Piosenki Aktorskiej we Wrocławiu.

Przez kolejne lata zespół wydał 5 płyt studyjnych (3 pokryły się platyną i złotem) oraz 3 wydawnictwa koncertowe (Platynowa i Złota płyta). Zespół otrzymał za każdy z polskich albumów studyjnych statuetkę Fryderyka w kategorii Album Roku - Rock, oraz w kategorii: Zespół Roku i Wokalista Roku - Piotr Rogucki. Coma wydała też dwa albumy angielskojęzyczne: "Excess" oraz "Don’t Set Your Dogs On Me", które ukazały się na całym świecie.

Wokalista zespołu, Piotr Rogucki, jest zdobywcą wielu nagród na festiwalach piosenki artystycznej. Wydał trzy albumy solowe: "Loki – Wizja Dźwięku" (2011 r.) ; "95-2003" (2012 r.) oraz "J.P. Śliwa" (2015). Był jurorem w trzech edycjach programu Must Be The Music w telewizji Polsat.

Przez cały okres od czasu pierwszego wydawnictwa zespół COMA nieprzerwanie koncertuje. W latach 2007 – 2009 supportował m.in Pearl Jam, Linking Park, wystąpił również na Metal Hammer Festival przed grupą Tool. W 2013 r. Coma uczestniczyła też w europejskiej trasie ze szwedzkim Therionem, w ostatnich latach grała w Anglii, Szkocji i Irlandii.

Dyskografię zespołu zamyka płyta "Sen o 7 szklankach".

Źródło: Stodoła

Koncerty

listopad

28

czwartek

Gdzie: klub Stodoła, ul. Batorego 10

Godz.: 19:30

Bilety: 

- Miejsca stojące: 70 zł (I pula), 77 zł (II pula)
- Miejsca siedzące (balkon): 100 zł (I pula), 120 zł (II pula)

Do kupienia w kasie klubu oraz za pośrednictwem stron www.stodola.pl i www.ticketclub.pl.

Audio - lipiec - sierpień 2019

Czytaj bieżący numer na swoim tablecie za darmo!

W tym numerze znajdziecie regularny test porównawczy (pięć wzmacniaczy za ok. 9000 zł), hi-endowe kolumny, gramofon, ale polecam przede wszystkim indywidualne testy pięciu urządzeń nowej generacji - soundbarów, głośników bezprzewodowych, systemów "all-in-one". ...

Kup ten numer Zaprenumeruj Przejrzyj