I`M WITH HER See You Around

See You Around
Wykonanie
Nagranie

Przeżyłem absolutne zauroczenie głosami trzech amerykańskich dziewczyn, które pod nazwą I`m With Her utworzyły mistrzowskie trio. Sara Watkins, Sarah Jarosz i Aoife O`Donovan grają na gitarach, mandolinach, ukulele i instrumentach klawiszowych.

Watkins dodatkowo na folkowych skrzypcach, a trio zasilił producent albumu "See You Around" Ethan Johns grający na fisharmonii, syntezatorach i banjo. Mistrzynie amerykańskiego folku wystąpiły po raz pierwszy razem na Telluride Bluegrass Festival 2014. Każda miała za sobą bogatą i lukratywną karierę solową i w grupach Nickel Creek, Crooked Still, liczne nagrody na koncie w tym statuetki Grammy. Pamiętajmy, ze Jarosz ogłaszała w LA nagrodę Grammy dla "Night in Calisia" Włodka Pawlika.

Dziewczyny zgrały się tak perfekcyjnie swoimi głosami i multiinstrumentalnym akompaniamentem, że postanowiły nagrać album z oryginalnymi utworami. Tytułowa kompozycja otwiera album "See You Around", a pierwsze słowa piosenki "Słyszę cię głośno i wyraźnie..." można odnieść do brzmienia i pozytywnego przesłania płyty z nieodłączną dla folku nutą nostalgii w głosach. Urzekające chwytliwą linią melodyczną, wzbogacone wirtuozerskimi partiami skrzypiec i gitar utwory wywołają uśmiech na twarzach słuchaczy.

Marek Dusza
ROUNDER/UNIVERSAL

GATUNKI MUZYKI
Live Sound & Installation marzec 2020

Live Sound & Installation

Magazyn techniki estradowej

Gitarzysta marzec 2020

Gitarzysta

Magazyn fanów gitary

Perkusista marzec 2020

Perkusista

Magazyn fanów perkusji

Estrada i Studio kwiecień 2020

Estrada i Studio

Magazyn muzyków i realizatorów dźwięku

Estrada i Studio Plus listopad 2016 - styczeń 2017

Estrada i Studio Plus

Magazyn muzyków i realizatorów dźwięku

Audio marzec 2020

Audio

Polski przedstawiciel European Imaging and Sound Association

Domowe Studio - Przewodnik 2016

Domowe Studio - Przewodnik

Najlepsza droga do nagrywania muzyki w domu