See You Around

I`M WITH HER
See You Around

Folk

  • Wykonanie
  • Nagranie

Przeżyłem absolutne zauroczenie głosami trzech amerykańskich dziewczyn, które pod nazwą I`m With Her utworzyły mistrzowskie trio. Sara Watkins, Sarah Jarosz i Aoife O`Donovan grają na gitarach, mandolinach, ukulele i instrumentach klawiszowych.

Watkins dodatkowo na folkowych skrzypcach, a trio zasilił producent albumu "See You Around" Ethan Johns grający na fisharmonii, syntezatorach i banjo. Mistrzynie amerykańskiego folku wystąpiły po raz pierwszy razem na Telluride Bluegrass Festival 2014. Każda miała za sobą bogatą i lukratywną karierę solową i w grupach Nickel Creek, Crooked Still, liczne nagrody na koncie w tym statuetki Grammy. Pamiętajmy, ze Jarosz ogłaszała w LA nagrodę Grammy dla "Night in Calisia" Włodka Pawlika.

Dziewczyny zgrały się tak perfekcyjnie swoimi głosami i multiinstrumentalnym akompaniamentem, że postanowiły nagrać album z oryginalnymi utworami. Tytułowa kompozycja otwiera album "See You Around", a pierwsze słowa piosenki "Słyszę cię głośno i wyraźnie..." można odnieść do brzmienia i pozytywnego przesłania płyty z nieodłączną dla folku nutą nostalgii w głosach. Urzekające chwytliwą linią melodyczną, wzbogacone wirtuozerskimi partiami skrzypiec i gitar utwory wywołają uśmiech na twarzach słuchaczy.

Marek Dusza
ROUNDER/UNIVERSAL

Audio - maj 2019

Czytaj bieżący numer na swoim tablecie za darmo!

Wzmacniacze zintegrowane, dzięki coraz bogatszemu wyposażeniu, wchodzą często w rolę źródeł. Cyfrowe wejścia, Bluetooth, a nawet moduły sieciowe, to elementy widywane tak często, że już niemal standardowe - przynajmniej w zakresie cenowym 3000-4000 zł, którym ...

Kup ten numer Zaprenumeruj Przejrzyj