How To Solve Our Human Problems Part 1-3

BELLE AND SEBASTIAN
How To Solve Our Human Problems Part 1-3

Rock alternatywny

  • Wykonanie
  • Nagranie

Nowe wydawnictwo Belle and Sebastian zawsze wywołuje radość wśród fanów grupy. Wydanie aż trzech płyt musi, siłą rzeczy, powodować radość potrójną.

Brytyjska grupa powróciła tu do pomysłu z początków działalności, kiedy w 1997 roku ukazały się trzy EP-ki, które następnie zostały ponownie wydane jako zestaw pudełkowy. Od grudnia Belle and Sebastian także wydali trzy płytki, pod wspólnym tytułem "How To Solve Our Human Problems. Teraz ukazał się również pełny zestaw nagrań na jednym CD.

Piętnaście utworów z wydawnictwa "How To Solve Our Human Problems Part 1-3" trwających łącznie 70 minut nie jest łatwym kęsem do przełknięcia, dlatego lepiej dzielić muzykę na porcje. Takie utwory, jak "Sweet Dew Lee", "We Were Beautiful", "I`ll Be Your Pilot" i "Everything Is Now", ujmują łagodną nutą, pięknie zaznaczonymi liniami melodycznymi, szlachetnym brzmieniem i wspaniałymi harmoniami wokalnymi. Ale między nimi znalazły się utwory słabsze, zrealizowane bez pomysłu, zwykłe zapychacze.

Muzyka Belle And Sebastian rozciągnięta jest pomiędzy melancholią a zabawą. Potrafi wprowadzić słuchacza w dobry humor i nastroić optymistycznie do życia.

Grzegorz Dusza
MATADOR/SONIC

Audio - październik 2018

Czytaj bieżący numer na swoim tablecie za darmo!

Od głośników bezprzewodowych za 3 tysiące do high-endowych kolumn za 30 tysięcy; od amplitunerów wielokanałowych za 3 tysiące do wzmacniaczy lampowych za 30 tysięcy... Każdemu polecamy dokładnie to, czego szuka i na co go stać, a wszystkim - dobre testy, które ...

Kup ten numer Zaprenumeruj Przejrzyj