How To Solve Our Human Problems Part 1-3

BELLE AND SEBASTIAN
How To Solve Our Human Problems Part 1-3

Rock alternatywny

  • Wykonanie
  • Nagranie

Nowe wydawnictwo Belle and Sebastian zawsze wywołuje radość wśród fanów grupy. Wydanie aż trzech płyt musi, siłą rzeczy, powodować radość potrójną.

Brytyjska grupa powróciła tu do pomysłu z początków działalności, kiedy w 1997 roku ukazały się trzy EP-ki, które następnie zostały ponownie wydane jako zestaw pudełkowy. Od grudnia Belle and Sebastian także wydali trzy płytki, pod wspólnym tytułem "How To Solve Our Human Problems. Teraz ukazał się również pełny zestaw nagrań na jednym CD.

Piętnaście utworów z wydawnictwa "How To Solve Our Human Problems Part 1-3" trwających łącznie 70 minut nie jest łatwym kęsem do przełknięcia, dlatego lepiej dzielić muzykę na porcje. Takie utwory, jak "Sweet Dew Lee", "We Were Beautiful", "I`ll Be Your Pilot" i "Everything Is Now", ujmują łagodną nutą, pięknie zaznaczonymi liniami melodycznymi, szlachetnym brzmieniem i wspaniałymi harmoniami wokalnymi. Ale między nimi znalazły się utwory słabsze, zrealizowane bez pomysłu, zwykłe zapychacze.

Muzyka Belle And Sebastian rozciągnięta jest pomiędzy melancholią a zabawą. Potrafi wprowadzić słuchacza w dobry humor i nastroić optymistycznie do życia.

Grzegorz Dusza
MATADOR/SONIC

Audio - styczeń 2019

Czytaj bieżący numer na swoim tablecie za darmo!

Testem pięciu kolumn w cenie 3400 zł (za parę) rozpoczynamy trzyodcinkowy cykl - za miesiąc pięć konstrukcji nieco droższych (3600-3900 zł), ale wciąż wolnostojących, a za dwa miesiące - pięć podstawkowych, w tym samym zakresie ceny. Warto zebrać komplet informacji, ...

Kup ten numer Zaprenumeruj Przejrzyj