Zostań w domu, zamów taniej!
Nie wychodź z domu i zamów online swoje ulubione pisma 20% taniej. Skorzystaj z kodu rabatowego: czytajwdomu

NATALIA PRZYBYSZ

Jak malować ogień

Jak malować ogień

Wykonanie

Nagranie

Wydawnictwo "Jak malować ogień" jest szczególne pod względem artystycznym i technicznym. Na piątej płycie autorskiej Przybysz wyraża w swych refleksyjnych tekstach aktualny stan ducha, z pewnością bliski też fanom.

Jej pełnemu emocji głosowi towarzyszy prosta, lecz niebywale nośna muzyka rockowa, napisana przez zespół. W tekstach jest więcej pytań niż recept na rozwiązanie ogarniających nas problemów, choć utwór tytułowy brzmi krzepiąco. Fantastycznie wplotła się w repertuar płyty interpretacja przeboju Kory "Krakowski spleen".

Ambitne wydawnictwo opatrzono wyszukaną formą okładki, ale na tym nie koniec. Natalia Przybysz będąc fanką wersji kompaktowych i winylowych postanowiła wyprodukować je w maksymalnie proekologiczny sposób. Odwiedziła zakład produkcyjny i patronowała procesowi.

Kompakty wytłoczone z użyciem minimalnej ilości aluminium są przeźroczyste i bez naklejki. Wersja winylowa, każda z podpisem autorki, powstała w wyniku ponownego zmielenia odpadów z produkcji innych płyt, ma kolorowy i niepowtarzalny wzór. Użyto wyłącznie papieru z recyklingu, a folia jest z kukurydzy!

Odsłuch na aparaturze high-end w Klubie U22 nie ujawnił zniekształceń ani trzasków. Brawo! Wydaniu płyty towarzyszą też teledyski w ekologicznym plenerze.

Cezary Gumiński
Kayax

INNE PŁYTY AUTORA
Światło nocne
Inne
Światło nocne

Jako jedna z sióstr Sistars, Natalia Przybysz, przeszło dekadę temu zmieniła polską scenę r`n`b. Na płycie "Kozmic Blues" porywająco zaśpiewała piosenki Janis Joplin. Jej solowy album "Prąd" zdobył dwa Fryderyki. W projekcie "Shy Albatross" sięgnęła do korzeni amerykańskiego bluesa.

GATUNKI MUZYKI
Live Sound & Installation kwiecień - maj 2020

Live Sound & Installation

Magazyn techniki estradowej

Gitarzysta listopad 2020

Gitarzysta

Magazyn fanów gitary

Perkusista wrzesień - październik 2020

Perkusista

Magazyn fanów perkusji

Estrada i Studio listopad 2020

Estrada i Studio

Magazyn muzyków i realizatorów dźwięku

Estrada i Studio Plus listopad 2016 - styczeń 2017

Estrada i Studio Plus

Magazyn muzyków i realizatorów dźwięku

Audio listopad 2020

Audio

Miesięcznik audiofilski - polski przedstawiciel European Imaging and Sound Association

Domowe Studio - Przewodnik 2016

Domowe Studio - Przewodnik

Najlepsza droga do nagrywania muzyki w domu