Healing The Divide

RÓŻNI WYKONAWCY
Healing The Divide

World Music

  • Wykonanie
  • Nagranie
Płyta zawiera fragmenty koncertu, który odbył się w Nowym Jorku 21.09.2003 r. z okazji wizyty Dalaj Lamy w USA. Na scenie pojawili się artyści z bardzo odległych kulturowo i geograficznie światów muzycznych: znakomity flecista R. Carlos Nakai, wirtuoz kory Foday Musa Suso z Gambii występująca wspólnie z awangardzistą Phillipem Glassem, hinduska mistrzyni sitaru Anoushka Shankar i gwiazda wieczoru Tom Waits, który z towarzyszeniem renomowanego The Kronos Quartet dał 50-minutowy recital.

Cztery z wykonanych przez niego utworów, w tym nigdy wcześniej nie publikowany "Diamond In Your Mind", znalazły się na tym unikatowym wydawnictwie, dochód z którego ma zasilić fundację Healing the Divide's Tibethan Health Initiative prowadzoną przez aktora Richarda Gere'a.


Grzegorz Dusza

ANTI/SONIC
Audio - lipiec - sierpień 2019

Czytaj bieżący numer na swoim tablecie za darmo!

W tym numerze znajdziecie regularny test porównawczy (pięć wzmacniaczy za ok. 9000 zł), hi-endowe kolumny, gramofon, ale polecam przede wszystkim indywidualne testy pięciu urządzeń nowej generacji - soundbarów, głośników bezprzewodowych, systemów "all-in-one". ...

Kup ten numer Zaprenumeruj Przejrzyj