Bezprzewodowe słuchawki Audio-Technica: ATH-CKR7TW i ATH-SPORT7TW

27 września 2018 Sprzęt

Audio-Technica pomyślała o sportowcach i zaproponowała im właśnie kolejne słuchawki, tym razem dosłownie bezprzewodowe z serii True Wireless - ATH-CKR7TW i ATH-SPORT7TW.

Słuchawki Audio-Technica ATH-CKR7TW

ATH-CKR7TW obsługują najnowszą wersję łączności bezprzewodowej Bluetooth 5.0 wyróżniającą się niskim zapotrzebowaniem na energię. Słuchawki są kompatybilne z kodekami aptX, AAC i SBC i wyposażone w specjalnie dostrojone, 11-milimetrowe przetworniki.

Dla zmaksymalizowania wydajności przetworników sekcje akustyczna i elektroniczna zostały odizolowane od siebie, co zminimalizowało przepływ powietrza, który mógłby negatywnie wpływać na jakość brzmienia. Rezultatem jest, jak zapewnia producent, czysty i precyzyjny dźwięk high-res. Za wysokiej jakości sygnał audio odpowiada wysokiej klasy przetwornik cyfrowo-analogowy i starannie opracowane elementy wzmacniacza.

Słuhawki Audio-Technica ATH-CKR7TW po pełnym naładowaniu wbudowanego akumulatora mogą odtwarzać dźwięk przez sześć godzin, a dzięki kompaktowemu etui ochronnemu z funkcją banku energii ten czas wydłuża się o dodatkowe dziewięć godzin. Informację o poziomie naładowania akumulatora słuchawek lub etui ochronnego przekazują diody LED.

Odtwarzaniem muzyki i połączeniami telefonicznymi można sterować z poziomu smartfona z zainstalowaną aplikacją Audio-Technica Connect (iOS i Android). Aplikacja pokazuje urządzenie, które jest podłączone, status baterii, kodek Bluetooth, aktualnie odtwarzany utwór, itp. Pomaga też znaleźć słuchawkę, jeśli ta się zgubi.

Czytaj również testy słuchawek Audio-Technica

Słuchawki Audio-Technica ATH-CKR7TW

Słuchawki Audio-Technica ATH-CKR7TW

Słuchawki Audio-Technica ATH-SPORT7TW

Słuhawki Audio-Technica ATH-SPORT7TW są odporne na pot, niekorzystne warunki pogodowe i można je opłukać pod wodą (mają certyfikat IPX5). Mają perfekcyjnie dopasowywać się do uszu, a to wszystko dzięki ergonomicznie zaprojektowanym końcówkom Freebit zapewniającym maksymalną stabilność i komfort.

Łatwe i szybkie zarządzanie połączeniami telefonicznymi oraz muzyką zapewnia sterowanie dotykowe. Dostęp do wszystkich funkcji można również uzyskać z poziomu smartfona z zainstalowaną aplikacją Audio-Technica Connect (iOS i Android).

Czytaj również testy z kategorii: Głośniki bezprzewodowe

Audio-Technica ATH-SPORT7TW po pełnym naładowaniu akumulatora zapewniają energię na 3,5 godziny słuchania muzyki. Etui ochronne, czyli nasz bank energii, wydłuży ten czas do 14 godzin. Jeśli przed rozpoczęciem treningu bateria jest bliska wyczerpania się, użytkownik może skorzystać z funkcji szybkiego ładowania, dzięki której dziesięciominutowe ładowanie zapewnia energię na 45 minut pracy.

Słuchawki są wyposażone w przetworniki dynamiczne o średnicy 5,8 mm. Obsługują najnowszą wersję łączności bezprzewodowej Bluetooth 5.0 oraz kodeki AAC i SBC.

Wraz ze słuchawkami otrzymamy przewód USB do ładowania oraz silikonowe wkładki douszne (XS, S, M, L), koocówki Freebit® (XS, S, M, L), a także odporne na pot wkładki z miękkiej pianki Comply z funkcją pamięci (M).

Słuchawki Audio-Technica ATH-SPORT7TW

Słuchawki Audio-Technica ATH-SPORT7TW

Słuchawki Audio-Technica ATH-CKR7TW i ATH-SPORT7TW zadebiutują na rynku jesienią br. i będą dostępne w kolorach czarnym i szarym. Ceny obu modeli poznamy w chwili wprowadzania produktów do sprzedaży.

Źródło: Audio Klan

Może Cię zainteresować
AUDIO-TECHNICA testy
Audio
E-WYDANIE AUDIO
W PREZENCIE!
Zapisz się na subskrypcję naszego newslettera, a otrzymasz gratis e-wydanie
NEWSLETTER ZAPISZ SIĘ
Close icon
Live Sound & Installation kwiecień - maj 2020

Live Sound & Installation

Magazyn techniki estradowej

Gitarzysta listopad 2021

Gitarzysta

Magazyn fanów gitary

Perkusista styczeń 2021

Perkusista

Magazyn fanów perkusji

Estrada i Studio czerwiec 2021

Estrada i Studio

Magazyn muzyków i realizatorów dźwięku

Estrada i Studio Plus listopad 2016 - styczeń 2017

Estrada i Studio Plus

Magazyn muzyków i realizatorów dźwięku

Audio listopad 2021

Audio

Miesięcznik audiofilski - polski przedstawiciel European Imaging and Sound Association

Domowe Studio - Przewodnik 2016

Domowe Studio - Przewodnik

Najlepsza droga do nagrywania muzyki w domu