Słuchawki Audio-Technica ATH-SR50BT i ATH-SR30BT

11 października 2018 Sprzęt

Audio-Technica wprowadza do sprzedaży dwa nowe modele słuchawek bezprzewodowych - ATH-SR50BT i ATH-SR30BT.

Audio-Technica ATH-SR50BT

Audio-Technica ATH-SR50BT to wokółuszne słuchawki klasy premium. Pozwalają nieco odciąć się od świata, ponieważ są wyposażone w układ redukcji hałasu. Wystarczy jednak nacisnąć przycisk na lewej muszli i można usłyszeć otaczające nas dźwięki. Funkcjami kontroli dostępu do dźwięków otoczenia zarządza się za pomocą aplikacji Connect. Szybki dostęp do powyższych udogodnień zapewniają również sensory dotykowe na muszli słuchawek. Sterowanie dotykiem i gestami umożliwia szybkie i łatwe zarządzanie odtwarzaniem muzyki oraz połączeniami telefonicznymi.

Specjalnie zaprojektowane przetworniki (45 mm) dostarczają naturalny, precyzyjny i dynamiczny dźwięk poprzez połączenie bezprzewodowe (Bluetooth 5.0), mamy też do wyboru standardową, przewodową łączność. Słuchawki wspierają kodeki aptX, AAC i SBC.

Audio-Technica ATH-SR50BT mogą pracować 28 godzin pracy po pełnym naładowaniu wbudowanego akumulatora. Są dostępne w klasycznej czerni lub brązowo-szarym wykończeniu, i dostarczane z przewodem o długości 1,2 m, kablem USB do ładowania (30 cm) oraz etui ochronnym.

Czytaj również testy słuchawek Audio-Technica

Słuchawki Audio-Technica ATH-SR50BT

Audio-Technica ATH-SR30BT

Wokółuszne ATH-SR30BT to słuchawki idealne do zabrania w podróż. Co je wyróżnia? Z w pełni naładowanym akumulatorem będą działały 70 godzin. Skrywają przy tym specjalnie zaprojektowane przetworniki o średnicy 40 mm. Producent zapewnia, że te dostarczają mocny bas i wysoką czystość brzmienia zakresów średnio- i wysokotonowego. Nowa konstrukcja izolacji, separująca przestrzeń akustyczną od układów elektrycznych, ma gwarantować lepszą klarowność dźwięku.

Słuchawki obsługują najnowszą łączność Bluetooth 5.0, wyróżniającą się niskim zapotrzebowaniem na energię, wraz z kodekami AAC i SBC wykorzystywanymi do bezprzewodowego strumieniowania dźwięku. W opakowaniu znajduje się 30-centymetrowy kabel USB do ładowania.

Audio-Technica ATH-SR30BT są oferowane w wykończeniu w kolorach czarnym i naturalnej szarości.

Słuchawki Audio-Technica ATH-SR30BT

Słuchawki Audio-Technica ATH-SR50BT i Audio-Technica ATH-SR30BT będą dostępne pod koniec br. Nominalne ceny detaliczne powyższych modeli poznamy w chwili wprowadzania produktów do sprzedaży.

Źródło: Audio Klan

AUDIO-TECHNICA testy
Audio
E-WYDANIE AUDIO
W PREZENCIE!
Zapisz się na subskrypcję naszego newslettera, a otrzymasz gratis e-wydanie
NEWSLETTER ZAPISZ SIĘ
Close icon
Live Sound & Installation kwiecień - maj 2020

Live Sound & Installation

Magazyn techniki estradowej

Gitarzysta grudzień 2021

Gitarzysta

Magazyn fanów gitary

Perkusista luty 2021

Perkusista

Magazyn fanów perkusji

Estrada i Studio czerwiec 2021

Estrada i Studio

Magazyn muzyków i realizatorów dźwięku

Estrada i Studio Plus listopad 2016 - styczeń 2017

Estrada i Studio Plus

Magazyn muzyków i realizatorów dźwięku

Audio styczeń 2022

Audio

Miesięcznik audiofilski - polski przedstawiciel European Imaging and Sound Association

Domowe Studio - Przewodnik 2016

Domowe Studio - Przewodnik

Najlepsza droga do nagrywania muzyki w domu