Rotel A11 i CD11 już w salonach Top Hi-Fi & Video Design

04 kwietnia 2019 Sprzęt

Wzmacniacz zintegrowany Rotel A11 i odtwarzacz CD Rotel CD11 to dwie najnowsze konstrukcje w ofercie japońskiego producenta. Zadebiutowały już w salonach audio-video Top Hi-Fi & Video Design.

Rotel A11 i CD11 to kolejni członkowie rodziny urządzeń z serii 14. Pozwalają korzystać z wielu najpopularniejszych źródeł dźwięku, w tym płyt kompaktowych, oraz łączności bezprzewodowej Bluetooth aptX. Wzmacniacz został ponadto wyposażony w przedwzmacniacz gramofonowy MM.

Rotel CD11 odtwarza dowolne z ponad 200 milionów srebrnych krążków, które zostały sprzedane na przestrzeni ostatnich 25 lat. Do konwersji sygnału cyfrowego na analogowy wykorzystuje przetwornik C/A Texas Instruments 192 kHz/24 bity. Do łączenia CD11 z pozostałymi komponentami systemu audio służą analogowe złącza RCA oraz cyfrowe gniazdo koncentryczne.

Czytaj również testy urządzeń Rotel

Rotel A11 oferuje łączność Bluetooth® i obsługuje kodeki aptX i AAC. Jest wyposażony w przedwzmacniacz gramofonowy MM oraz cztery wejścia RCA. Dzięki temu możemy podłączyć wszystkie popularne konstrukcje hi-fi. Sekcja wzmacniacza wykorzystuje specjalnie opracowany i produkowany przez Rotela transformator toroidalny i dostarcza 50 W mocy wyjściowej na kanał.

Oba modele są wyposażone w złącze wyzwalacza 12 V, dwukierunkowy interfejs RS232, odłączany przewód zasilający IEC, graficzny wyświetlacz oraz pilota zdalnego sterowania.

Rotele A11 i CD11 już są dostępne w sprzedaży w cenach odpowiednio 3199 zł i 2299 zł. Do wyboru mamy dwie wersje kolorystyczne: czarną i srebrną.

Źródło: Audio Klan

Może Cię zainteresować
ROTEL testy
Audio
E-WYDANIE AUDIO
W PREZENCIE!
Zapisz się na subskrypcję naszego newslettera, a otrzymasz gratis e-wydanie
NEWSLETTER ZAPISZ SIĘ
Close icon
Live Sound & Installation kwiecień - maj 2020

Live Sound & Installation

Magazyn techniki estradowej

Gitarzysta listopad 2021

Gitarzysta

Magazyn fanów gitary

Perkusista styczeń 2021

Perkusista

Magazyn fanów perkusji

Estrada i Studio czerwiec 2021

Estrada i Studio

Magazyn muzyków i realizatorów dźwięku

Estrada i Studio Plus listopad 2016 - styczeń 2017

Estrada i Studio Plus

Magazyn muzyków i realizatorów dźwięku

Audio grudzień 2021

Audio

Miesięcznik audiofilski - polski przedstawiciel European Imaging and Sound Association

Domowe Studio - Przewodnik 2016

Domowe Studio - Przewodnik

Najlepsza droga do nagrywania muzyki w domu