Słuchawki Audio-Technica ATH-CKS5TW i ATH-CK3TW

09 września 2019 Sprzęt

Trwające targi IFA to czas premier i ciekawych prezentacji. W bogatej ofertcie słuchawek znalazły się dwa modele Audio-Techniki, a mianowicie bezprzewodowe ATH-CKS5TW i ATH-CK3TW. Obie cechuje lekka konstrukcja, długi czas pracy baterii i najnowsza łączność bezprzewodowa.

Słuchawki są wyposażone w funkcję "Auto Power On/Off", która automatycznie włącza słuchawki i łączy je ze smartfonem lub przenośnym cyfrowym odtwarzaczem audio, gdy zostaną wyjęte z etui do ładowania. Po umieszczeniu ich z powrotem w etui, słuchawki wyłączają się automatycznie. Etui jest wyposażone w diody LED informujące o stanie naładowania baterii, a samo ładowanie odbywa się poprzez złącze USB typ C™ (obecnie standard dla smartfonów).

Audio-Technica ATH-CKS5TW i Audio-Technica ATH-CK3TW mają oferować lepszą jakość dźwięku podczas połączeń, a jest to zasługą technologii Clear Voice Capture, która zapewnia łagodną redukcję hałasu.

Obydwa modele wykorzystują najnowszą łączność bezprzewodową Bluetooth 5.0.

Czytaj również testy słuchawek Audio-Technica

Audio-Technica ATH-CKS5TW

Słuchawki Audio-Technica ATH-CKS5TW są wyposażone w 10-milimetrowe przetworniki z dwuwarstwowymi membranami i unikatową konstrukcją wkładki dousznej. Z w pełni naładowanymi akumulatorami mogą pracować 15 godzin, dołączone etui ładujące zapewnia energię na dodatkowe 30 godzin.

Poręczne przyciski umieszczone na każdej ze słuchawek pozwalają sterować odtwarzaniem muzyki/połączeniami/głośnością bez konieczności sięgania po smartfona. Aplikacja Audio-Technica Connect umożliwia sprawdzanie stanu naładowania baterii, dostosowywanie ustawień, sterowanie odtwarzaniem, wybieranie preferowanych kodeków i pomaga lokalizować słuchawki w przypadku ich rozdzielenia lub zgubienia.

ATH-CKS5TW są kompatybilne z kodekami Qualcomm® aptX™, SBC i AAC. Są dostępne w klasycznym czarnym wykończeniu.

Audio-Technica ATH-CKS5TW

Audio-Technica ATH-CK3TW

Słuchawki Audio-Technica ATH-CK3TW mają przetworniki o średnicy 5,8 mm i są wyposażone w silikonowe wkładki douszne. Mają dotykowe czujniki do sterowania odtwarzaniem dźwięku, połączeniami i głośnością. Są kompatybilne z Siri i asystentem Google.

Specjalna funkcja gwarantująca niskie opóźnienie, Qualcomm TrueWireless™ Stereo Plus, umożliwia strumieniowanie najnowszych wydawnictw bez zakłócania dźwięku i zapewnia stabilność połączenia. Czas pracy na baterii, po jej pełnym naładowaniu, sięga sześciu godzin, a kolejne 24 godziny zapewnia dostarczane wraz ze słuchawkami etui ładujące.

Model ATH-CK3TW jest kompatybilny z kodekami aptX i SBC. Słuchawki dostępne są w czterech wersjach kolorystycznych: białej, czarnej, czerwonej i niebieskiej.

Słuchawki Audio-Technica ATH-CK3TW 

Audio-Technica ATH-CKS5TW i Audio-Technica ATH-CK3TW pojawią się w sprzedaży w czwartym kwartale br. Ceny obu modeli poznamy w chwili wprowadzania ich na polski rynek.

Źródło: Audio Klan

AUDIO-TECHNICA testy
Live Sound & Installation kwiecień - maj 2020

Live Sound & Installation

Magazyn techniki estradowej

Gitarzysta listopad 2020

Gitarzysta

Magazyn fanów gitary

Perkusista wrzesień - październik 2020

Perkusista

Magazyn fanów perkusji

Estrada i Studio listopad 2020

Estrada i Studio

Magazyn muzyków i realizatorów dźwięku

Estrada i Studio Plus listopad 2016 - styczeń 2017

Estrada i Studio Plus

Magazyn muzyków i realizatorów dźwięku

Audio listopad 2020

Audio

Miesięcznik audiofilski - polski przedstawiciel European Imaging and Sound Association

Domowe Studio - Przewodnik 2016

Domowe Studio - Przewodnik

Najlepsza droga do nagrywania muzyki w domu