Telewizor Samsung QLED 8K Q700T już dostępny w Polsce

21 września 2020 Sprzęt

Rodzina telewizorów Samsung QLED 8K powiększyła się o nowy model Q700T dostępny w rozmiarze 55 i 65 cali. To już trzecia, po Q950T i Q800T seria telewizorów 8K.

Telewizor Samsung Q700T został wyposażony w potężny Procesor Quantum 8K, technologię Dźwięku Podążającego za Obiektem (OTS+) oraz w liczne udogodnienia dla graczy.

Samsung QLED 8K Q700T - procesor

Podobnie jak w wyższych modelach telewizorów z rodziny QLED 8K, w modelu Q700T zastosowano Procesor Quantum 8K, który analizuje oglądane treści w czasie rzeczywistym. Przy wykorzystaniu Inteligentnego Skalowanie do 8K materiały, niezależnie od oryginalnego źródła, są skalowane do rozdzielczości jak najbliższej 8K.* 

Samsung QLED 8K Q700T - funkcje

Ponadto Bezpośrednie Strefowe Podświetlenie sprawia, że niezależnie od tego, czy na ekranie są wyświetlane sceny odgrywane w głębokiej ciemności, czy w słońcu, detale są wyraźnie zarysowane. Z każdego miejsca przed telewizorem obraz jest też widoczny wyraźnie, a to wszystko dzięki funkcji Szeroki Kąt Widzenia.

Czytaj również:

Telewizor Samsung The Serif debiutuje na polskim rynku
Soundbary Samsung Q950T i Q900T we wrześniu na polskim rynku
Telewizor Samsung QLED Q800T

Samsung QLED 8K Q700T

Samsung QLED 8K Q700T - udogodnienia dla graczy

Samsung Q700T został wyposażony także we wszystkie niezbędne udogodnienia dla graczy. Dynamiczny Korektor Czerni gwarantuje wyświetlanie na ekranie nawet najdrobniejszych szczegółów w najciemniejszych scenach, a technologia FreeSync zapewnia płynność ruchów bez zakłóceń. Funkcja Multi View umożliwia ponadto podzielenie ekranu na dwie części i kontynuowanie gry przy jednoczesnym oglądaniu filmików instruktażowych z Youtube.

Samsung QLED 8K Q700T - dźwięk

Nowością, która w 2020 roku trafiła do telewizorów Samsung, jest technologia Dźwięku Podążającego za Obiektem (OTS+). System, który składa się z ośmiu wbudowanych głośników umieszczonych z czterech stron telewizora, pozwala dostarczyć więcej szczegółów audio.

Ponadto Aktywny Wzmacniacz Głosu (AVA) sprawia, że tlewizor sam wykrywa zmiany w scenie dźwiękowej i automatycznie dostosowuje poziom głośności dialogów.

*Efekt skalowania zależy od typu i jakości materiału wejściowego. Skalowanie może nie działać na materiały przesyłane z komputera i w trybie Gra.

Źródło: Samsung

Może Cię zainteresować
SAMSUNG testy
Audio
E-WYDANIE AUDIO
W PREZENCIE!
Zapisz się na subskrypcję naszego newslettera, a otrzymasz gratis e-wydanie
NEWSLETTER ZAPISZ SIĘ
Close icon
Live Sound & Installation kwiecień - maj 2020

Live Sound & Installation

Magazyn techniki estradowej

Gitarzysta listopad 2021

Gitarzysta

Magazyn fanów gitary

Perkusista styczeń 2021

Perkusista

Magazyn fanów perkusji

Estrada i Studio czerwiec 2021

Estrada i Studio

Magazyn muzyków i realizatorów dźwięku

Estrada i Studio Plus listopad 2016 - styczeń 2017

Estrada i Studio Plus

Magazyn muzyków i realizatorów dźwięku

Audio grudzień 2021

Audio

Miesięcznik audiofilski - polski przedstawiciel European Imaging and Sound Association

Domowe Studio - Przewodnik 2016

Domowe Studio - Przewodnik

Najlepsza droga do nagrywania muzyki w domu