JON BATISTE

We Are (Deluxe Edition)

We Are (Deluxe Edition)

Wykonanie

Nagranie

Kto jeszcze nie ma płyty pianisty, wokalisty Jona Batiste, nominowanej do Grammy w najważniejszej kategorii Album of the Year, ma okazję kupić jej specjalną edycję. Batiste dostał aż 11 nominacji w różnych kategoriach!

Oto jak najlepiej można było wykorzystać lockdown: twórczo, z optymistyczną wizją świata i muzyki. Pomimo izolacji, napięć społecznych i politycznych Jon Batiste napisał piosenki, które dają nadzieję na lepsze jutro.

Mówi o tym wypełniony pozytywnymi wibracjami teledysk "Freedom". To jest właściwe podejście do pandemii: nie dajmy się zdołować, uśmiechnijmy się, zacznijmy rok od pozytywnego myślenia, a przykład dał utalentowany, ciemnoskóry przystojniak z Ameryki.

Wydanie Deluxe zawiera 19 utworów w porównaniu z 13, jakie znalazły się na oryginalnej płycie. Inna jest ich kolejność, zatem tworzą nową dramaturgię, wręcz muzyczny spektakl. Dodano trzy remiksy, w tym porywającego tytułowego utworu "We Are" oraz utwory z gośćmi, które nie zmieściły się na pierwszym wydaniu.

Piosenka "Adulthood" jest tu także w innym wykonaniu, zamiast Hot 8 Brass Band udział wziął BJ The Chicago Kid. W obu wersjach jest to jeden z najlepszych albumów 2021 roku, co potwierdził w komentarzu sam Quincy Jones, który prezentował Jona Batiste na scenach świata, aż ten zdobył sławę i rekordową liczbę nominacji do Grammy.

Marek Dusza
Verve/Universal

INNE PŁYTY AUTORA
We Are
Jazz
We Are

O pianiście Jonie Batiste dowiedziałem się słuchając płyty Jazz at Lincoln Center Orchestra with Wynton Marsalis z muzyką Johna Lewisa, gdzie Batiste wykonał partie solowe.

GATUNKI MUZYKI
Audio
E-WYDANIE AUDIO
W PREZENCIE!
Zapisz się na subskrypcję naszego newslettera, a otrzymasz gratis e-wydanie
NEWSLETTER ZAPISZ SIĘ
Close icon
Live Sound & Installation kwiecień - maj 2020

Live Sound & Installation

Magazyn techniki estradowej

Gitarzysta styczeń 2022

Gitarzysta

Magazyn fanów gitary

Perkusista luty 2021

Perkusista

Magazyn fanów perkusji

Estrada i Studio czerwiec 2021

Estrada i Studio

Magazyn muzyków i realizatorów dźwięku

Estrada i Studio Plus listopad 2016 - styczeń 2017

Estrada i Studio Plus

Magazyn muzyków i realizatorów dźwięku

Audio styczeń 2022

Audio

Miesięcznik audiofilski - polski przedstawiciel European Imaging and Sound Association

Domowe Studio - Przewodnik 2016

Domowe Studio - Przewodnik

Najlepsza droga do nagrywania muzyki w domu