Nagrody EISA 2017-2018
Nagrody EISA
2017-2018
Now

SHANIA TWAIN
Now

Country / Pop

Shania Twain ma na koncie pięć nagród Grammy, miliony sprzedanych albumów i może pochwalić się tytułem "królowej country-popu". Te laury spłynęły jednak na nią jeszcze w ubiegłym wieku. Borelioza i spowodowana tą wyniszczającą chorobą utrata głosu sprawiły, że zamilkła na wiele lat.

Powroty w przypadku wielkich gwiazd bywają trudne, ale cieszy fakt, że Shania Twain wyszła z problemów zdrowotnych zwycięsko i znów możemy słuchać jej nowych piosenek. Jej nowa płyta "Now" nie eksploduje jednak przebojami ani nowoczesnymi rytmami. Utwory zostały zrealizowane w popowej stylistyce z elementami innych stylów.

Na pierwszy ogień poszła piosenka "Life`s About To Get Good" z pogodnym refrenem, który z miejsca zapada w pamięć. Rockowa gitara rozpoczyna "Swingin' With My Eyes Closed", a dalej kołyszemy się już w rytmie reggae.

Swoje ukochane country Shania Twain śpiewa w "Home Now". Towarzyszą jej banjo, skrzypce i taneczny motyw. Z przejęciem zaśpiewany "Poor Me" łączy świat popu i soulu. Tanecznie i country'owo brzmi "You Can't Buy Love". Za sprawą smyczków, patosu nabrała ballada "Soldier". Takiej płyty oczekiwali fani Amerykanki, którzy znów dumnie mogą nazywać ją królową.

Grzegorz Dusza
UNIVERSAL

Inne płyty
tego wykonawcy
  • Wykonanie
  • Nagranie
Inne recenzje
Audio - maj 2018

Czytaj bieżący numer na swoim tablecie za darmo!

Tradycyjne, wysokiej klasy kolumny głośnikowe, nowoczesne słuchawki bezprzewodowe i najnowsze amplitunery AV z wyższej półki - w każdym z tych trzech testów po trzy modele, a na potężną dokładkę wielki test wielkich kolumn: tubowych Blumenhoferów Gioia. I ...

Kup ten numer Zaprenumeruj Przejrzyj

Newsletter
zapisz się i zyskaj
Zamów newsletter, a co tydzień otrzymasz porcję
wyselekcjonowanych wiadomości ze świata
audio-video i muzyki.
Teraz przy zapisaniu się na
newsletter otrzymasz bieżące
e-wydanie magazynu AUDIO
Okładka Audio