Now

SHANIA TWAIN
Now

Country / Pop

  • Wykonanie
  • Nagranie
Inne recenzje płyt tego wykonawcy

Shania Twain ma na koncie pięć nagród Grammy, miliony sprzedanych albumów i może pochwalić się tytułem "królowej country-popu". Te laury spłynęły jednak na nią jeszcze w ubiegłym wieku. Borelioza i spowodowana tą wyniszczającą chorobą utrata głosu sprawiły, że zamilkła na wiele lat.

Powroty w przypadku wielkich gwiazd bywają trudne, ale cieszy fakt, że Shania Twain wyszła z problemów zdrowotnych zwycięsko i znów możemy słuchać jej nowych piosenek. Jej nowa płyta "Now" nie eksploduje jednak przebojami ani nowoczesnymi rytmami. Utwory zostały zrealizowane w popowej stylistyce z elementami innych stylów.

Na pierwszy ogień poszła piosenka "Life`s About To Get Good" z pogodnym refrenem, który z miejsca zapada w pamięć. Rockowa gitara rozpoczyna "Swingin' With My Eyes Closed", a dalej kołyszemy się już w rytmie reggae.

Swoje ukochane country Shania Twain śpiewa w "Home Now". Towarzyszą jej banjo, skrzypce i taneczny motyw. Z przejęciem zaśpiewany "Poor Me" łączy świat popu i soulu. Tanecznie i country'owo brzmi "You Can't Buy Love". Za sprawą smyczków, patosu nabrała ballada "Soldier". Takiej płyty oczekiwali fani Amerykanki, którzy znów dumnie mogą nazywać ją królową.

Grzegorz Dusza
UNIVERSAL

Audio - luty 2019

Czytaj bieżący numer na swoim tablecie za darmo!

Zgodnie z zapowiedzią - druga część cyklu testów zespołów głośnikowych, a w niej pięć kolumn wolnostojących w zakresie 3600-3900 zł (za parę), konstrukcje jeszcze względnie niedrogie, a brzmienia - czasami już niezwykłe. Dla miłośników analogu test najlepszego ...

Kup ten numer Zaprenumeruj Przejrzyj