Primal Heart

KIMBRA
Primal Heart

Pop

  • Wykonanie
  • Nagranie
Inne recenzje płyt tego wykonawcy

Głos Kimbry znamy z nagrodzonego Grammy megaprzeboju "Somebody That I Used To Know". To mógł być jedyny hit w jej karierze, ale młoda Nowozelandka zrobiła wszystko, by odpiąć z siebie łatkę "dziewczyna od Gotyego". Trzeba przyznać, że to jej się w pełni udało.

O Gotye`em nikt już nie pamięta, a ona dziś jest międzynarodową gwiazdą, nagrywającą z najlepszymi. Najnowszy album pt. "Primal Heart" realizowała z Johnem Congletonem (Lana Del Rey, Nelly Furtado), który zadbał o perfekcyjne brzmienie piosenek. Drugą ważną postacią jest Skrillex, który przeniósł piosenki Kimbry w zdecydowanie bardziej taneczne rejony.

Kimbra coraz śmielej odchodzi od klimatycznych, okrytych tajemnicą nagrań w kierunku opatrzonego mocniejszymi bitami R&B. Piosenki "Top Of The World", "The Good War" czy wakacyjny "Everybody Knows" są ozdobą tej płyty. Nowozelandka dysponuje dźwięcznym głosem o zmiennej barwie, a pomysłów może jej pozazdrościć niejedna gwiazda.

Grzegorz Dusza
WARNER

Audio - luty 2019

Czytaj bieżący numer na swoim tablecie za darmo!

Zgodnie z zapowiedzią - druga część cyklu testów zespołów głośnikowych, a w niej pięć kolumn wolnostojących w zakresie 3600-3900 zł (za parę), konstrukcje jeszcze względnie niedrogie, a brzmienia - czasami już niezwykłe. Dla miłośników analogu test najlepszego ...

Kup ten numer Zaprenumeruj Przejrzyj