Primal Heart

KIMBRA
Primal Heart

Pop

  • Wykonanie
  • Nagranie
Inne recenzje płyt tego wykonawcy

Głos Kimbry znamy z nagrodzonego Grammy megaprzeboju "Somebody That I Used To Know". To mógł być jedyny hit w jej karierze, ale młoda Nowozelandka zrobiła wszystko, by odpiąć z siebie łatkę "dziewczyna od Gotyego". Trzeba przyznać, że to jej się w pełni udało.

O Gotye`em nikt już nie pamięta, a ona dziś jest międzynarodową gwiazdą, nagrywającą z najlepszymi. Najnowszy album pt. "Primal Heart" realizowała z Johnem Congletonem (Lana Del Rey, Nelly Furtado), który zadbał o perfekcyjne brzmienie piosenek. Drugą ważną postacią jest Skrillex, który przeniósł piosenki Kimbry w zdecydowanie bardziej taneczne rejony.

Kimbra coraz śmielej odchodzi od klimatycznych, okrytych tajemnicą nagrań w kierunku opatrzonego mocniejszymi bitami R&B. Piosenki "Top Of The World", "The Good War" czy wakacyjny "Everybody Knows" są ozdobą tej płyty. Nowozelandka dysponuje dźwięcznym głosem o zmiennej barwie, a pomysłów może jej pozazdrościć niejedna gwiazda.

Grzegorz Dusza
WARNER

Audio - wrzesień 2018

Czytaj bieżący numer na swoim tablecie za darmo!

Zapraszamy na wielką galę EISA - w tym roku aż 35 nagród dla urządzeń audio - stereo i wielokanałowych, stacjonarnych i przenośnych, analogowych i cyfrowych. Kolumny, słuchawki, wzmacniacze, odtwarzacze, gramofony, daki, amplitunery, całe systemy... To najważniejszy ...

Kup ten numer Zaprenumeruj Przejrzyj

Newsletter
zapisz się i zyskaj
Zamów newsletter, a co tydzień otrzymasz porcję
wyselekcjonowanych wiadomości ze świata
audio-video i muzyki.
Teraz przy zapisaniu się na
newsletter otrzymasz bieżące
e-wydanie magazynu AUDIO
Okładka Audio