Cheap Smell

KOVACS
Cheap Smell

Pop

  • Wykonanie
  • Nagranie

Sharon Kovacs jest objawieniem holenderskiej sceny muzycznej ostatnich lat. Intrygująca zarówno głosem, jak i androidalnym wyglądem niderlandzka wokalistka zwróciła na siebie uwagę interpretacją słynnej piosenki Grace Jones "I`ve Seen That Face Before (Libertango)", która trafiła na jej debiutancki album "Shades Of Black".

Za tę płytę w 2016 roku Kovacs otrzymała prestiżowe wyróżnienie European Border Breakers Award. Dwa lata po tym wydarzeniu do rąk fanów trafia jej druga pełnowymiarowa płyta "Cheap Smell". Podczas pracy nad nią wspierał wokalistkę Liam Howe, producent Adele i Lany Del Rey.

Kovacs głosowo ma nieograniczone możliwości. Obniżona barwa sprawia, że śpiewa wyjątkowo zmysłowo i seksownie. Wśród swoich faworytek Sharon Kovacs wymienia Billie Holliday, Ninę Simone, Shirley Bassey i Amy Winehouse.  W jej piosenkach odnajdziemy wpływy ich wszystkich.

Bliski jej sercu jest zarówno klasyczny soul lat 60., jak i współczesna muzyka rozrywkowa z elementami R&B. Jak sama mówi, "Cheap Smell" jest podróżą, której głównym celem jest nauczenie się bycia szczęśliwą.

Wypełniające album piosenki to lekarstwo dla jej duszy, które może także mieć uzdrawiający wpływ na słuchaczy. Płyta prezentuje artystkę już ukształtowaną, gotową do podboju światowych list przebojów.

Grzegorz Dusza
Warner

Audio - kwiecień 2019

Czytaj bieżący numer na swoim tablecie za darmo!

Mimo zmian na rynku i pojawiania się nowych kategorii urządzeń, wzmacniacze stereofoniczne zachowują mocną pozycję. Pięć modeli w przystępnej cenie 2000 zł tworzy ciekawy wybór, a przede wszystkim udostępnia przyzwoitą moc i jakość dźwięku. Znamienne dla ...

Kup ten numer Zaprenumeruj Przejrzyj