The Who Live At Kilburn 1977

THE WHO
The Who Live At Kilburn 1977

Rock

  • Wykonanie
  • Nagranie

The Who, jedna z najważniejszych grup w historii rock`n`rolla, swoim scenicznym show przyćmiewała nawet The Rolling Stones. Co prawda nie mieli tylu przebojów, ale nadrabiali to niesamowitą energią, wigorem i potęgą brzmienia. Do historii przeszły niesamowite wyskoki, szpagaty i słynny wiatraczek gitarzysty Pete`a Townshenta. Jeśli do tego dodamy sprzężenia wzmacniaczy, demolki i wybuchającą perkusję, to wcale nie dziwi, że na ich występach były nadkomplety.

Wydany na DVD londyński koncert z 1977 r. przedstawia zespół jeszcze z szalonym perkusistą Keith’em Moonem w składzie. The Who na scenie udowadniają, że są profesjonalistami, że potrafią grać perfekcyjnie i z wielkim czadem. To zarazem zbiór najbardziej znanych utworów w ich karierze. Na dokładkę otrzymujemy bonusowy dysk z pierwszą koncertową rejestracją rock-opery "Tommy" z 1970 r. Świetny muzyczny dokument.

Grzegorz Duza
SONY BMG

Audio - czerwiec 2019

Czytaj bieżący numer na swoim tablecie za darmo!

Gramofony za 2400 zł to już nie plastikowa tandeta z supermarketów, która pozwala dzisiaj dotrzeć "analogowi" pod strzechy. Dobry dźwięk zawsze trochę kosztuje, czy to ze źródła cyfrowego, czy analogowego, czy z kolumn, czy ze słuchawek. Trzy znane marki - Denon, ...

Kup ten numer Zaprenumeruj Przejrzyj