In Mind

REAL ESTATE
In Mind

Rock alternatywny

  • Wykonanie
  • Nagranie

Jeśli chcesz sobie przypomnieć smak minionego lata, ta płyta spełni twoje oczekiwania w stu procentach. Real Estate posiadł patent na pisanie lekkich jak piórko i łatwych do nucenia piosenek, świetnie wtapiających się w tło, idealnych do jazdy samochodem. Niemal z każdej z nich przebija słońce, nastrój rozleniwienia, relaksu i przygody.

Real Estate zmieli w składzie gitarzystę, ale w żadnym stopniu nie umniejszyło to klasy zespołu. Do łagodnych folkrockowych brzmień w stylu The Byrds dodali tylko odrobinę psychodelii i syntezatorów. Mamy tu także reminiscencje z nieśmiertelnych Beach Boysów, szczególnie w pięknie rozbrzmiewających harmoniach wokalnych.

Słucham "In Mind" od dłuższego czasu i złapałem się na tym, że ilekroć chcę poprawić sobie humor, moja ręka sięga właśnie po ten krążek. Łagodne soft-rockowe granie wprowadza mnie w dobry nastrój o każdej porze dnia - rano pobudza, wieczorem wycisza. Podobne działanie mają tylko nagrania ich brytyjskiego odpowiednika, grupy Belle And Sebastian. My także mamy zespół poruszający się w podobnych klimatach, który nazywa się Muzyka Końca Lata.

Grzegorz Dusza
DOMINO/SONIC

Audio - wrzesień 2019

Czytaj bieżący numer na swoim tablecie za darmo!

Nagrody EISA zdobywają coraz większe znaczenie, jako że nasze grono poszerza się o ekspertów z całego świata, a nie tylko z Europy. W tym roku przedstawiamy ponad 30 nagród dla urządzeń stereo i wielokanałowych, high-endowych i budżetowych. Kolumny, słuchawki, ...

Kup ten numer Zaprenumeruj Przejrzyj