Live From New York. Front and Center

BETH HART
Live From New York. Front and Center

Blues rock

  • Wykonanie
  • Nagranie

Na najnowszym wydawnictwie firmowanym przez wybitną wokalistkę znalazł się jej występ w Nowym Jorku zarejestrowany na potrzeby jednej z amerykańskich telewizji. Beth Hart prezentuje tu cały wachlarz swojej twórczości.

Artystka świetnie czuje się nie tylko w bluesowym repertuarze, ale sięga także po soul, jazz, boogie, hard rock i country. Obok dynamicznych, doskonale rozgrzewających publiczność utworów, usłyszymy tu także dramatyczne ballady odnoszące się do burzliwego prywatnego życia artystki, jak choćby "St. Teresa" i "Leave The Light On".

Mocny głos Beth Hart z charakterystyczną chrypką jest wręcz stworzony do śpiewania rhythm`n`bluesa. Wzorem pozostaje dla niej Tina Turner, co potwierdza sama artystka ognistymi wykonaniami takich piosenek, jak "Broken And Ugly", "Fat Man" czy "For My Friends". Nie ma tu miejsca na przestoje. Chciałoby się być tam w środku i chłonąć każdy dźwięk płynący ze sceny.

Grzegorz Dusza
MYSTIC

Audio - wrzesień 2018

Czytaj bieżący numer na swoim tablecie za darmo!

Zapraszamy na wielką galę EISA - w tym roku aż 35 nagród dla urządzeń audio - stereo i wielokanałowych, stacjonarnych i przenośnych, analogowych i cyfrowych. Kolumny, słuchawki, wzmacniacze, odtwarzacze, gramofony, daki, amplitunery, całe systemy... To najważniejszy ...

Kup ten numer Zaprenumeruj Przejrzyj

Newsletter
zapisz się i zyskaj
Zamów newsletter, a co tydzień otrzymasz porcję
wyselekcjonowanych wiadomości ze świata
audio-video i muzyki.
Teraz przy zapisaniu się na
newsletter otrzymasz bieżące
e-wydanie magazynu AUDIO
Okładka Audio