Live From New York. Front and Center

BETH HART
Live From New York. Front and Center

Blues rock

  • Wykonanie
  • Nagranie
Inne recenzje płyt tego wykonawcy

Na najnowszym wydawnictwie firmowanym przez wybitną wokalistkę znalazł się jej występ w Nowym Jorku zarejestrowany na potrzeby jednej z amerykańskich telewizji. Beth Hart prezentuje tu cały wachlarz swojej twórczości.

Artystka świetnie czuje się nie tylko w bluesowym repertuarze, ale sięga także po soul, jazz, boogie, hard rock i country. Obok dynamicznych, doskonale rozgrzewających publiczność utworów, usłyszymy tu także dramatyczne ballady odnoszące się do burzliwego prywatnego życia artystki, jak choćby "St. Teresa" i "Leave The Light On".

Mocny głos Beth Hart z charakterystyczną chrypką jest wręcz stworzony do śpiewania rhythm`n`bluesa. Wzorem pozostaje dla niej Tina Turner, co potwierdza sama artystka ognistymi wykonaniami takich piosenek, jak "Broken And Ugly", "Fat Man" czy "For My Friends". Nie ma tu miejsca na przestoje. Chciałoby się być tam w środku i chłonąć każdy dźwięk płynący ze sceny.

Grzegorz Dusza
MYSTIC

Audio - luty 2019

Czytaj bieżący numer na swoim tablecie za darmo!

Zgodnie z zapowiedzią - druga część cyklu testów zespołów głośnikowych, a w niej pięć kolumn wolnostojących w zakresie 3600-3900 zł (za parę), konstrukcje jeszcze względnie niedrogie, a brzmienia - czasami już niezwykłe. Dla miłośników analogu test najlepszego ...

Kup ten numer Zaprenumeruj Przejrzyj