SKUNK ANANSIE 25Live@25

25Live@25
Wykonanie
Nagranie

Skunk Anansie swoje 25-lecie uczcili pierwszym z prawdziwego zdarzenia wydawnictwem koncertowym. Na dwóch CD znalazło się 25 piosenek z całej kariery brytyjskiego zespołu. Nie mogli zrobić lepszego prezentu fanom, bowiem Skunk Anansie należy do jednych z najlepszych koncertowych zespołów na świecie.

Ich muzyka to prawdziwy żywioł. Tak jest od początku płyty. "Charlie Big Patato", "Intellectualise", "My Blackness" i "Becouse Of You" porażają mocnym metalowym brzmieniem, połączonym z chwytliwymi melodiami. Przy takiej muzyce nie sposób ustać w miejscu. Potem przychodzi pora na uspokojenie, co nie oznacza, że jest nudniej.

W wolnych kawałkach: "I CanDream", "Charlity" i "My Love Will Fall" Skunk Anansie prezentują się równie wybornie. To duża zasługa charyzmatycznej wokalistki Skin, która ma publiczność w całkowitym władaniu. Kiedy trzeba wyciszyć emocje, jest liryczna i delikatna, kiedy trzeba je rozpalić, staje się drapieżna i dzika.

Piosenki z "25Live@25" pochodzą z różnych koncertów, ale materiał został zmiksowany tak, że w ogóle tego nie słychać. Sądząc po padających ze sceny słów - "dziękuję" i "jak się macie Gdańsk" - część z nich została nagrana w Polsce, gdzie zespół cieszy się szczególnym uznaniem. Dziękujemy za 25 lat i prosimy o więcej!

Grzegorz Dusza
Skunk/Mystic

GATUNKI MUZYKI
Live Sound & Installation luty 2020

Live Sound & Installation

Magazyn techniki estradowej

Gitarzysta luty 2020

Gitarzysta

Magazyn fanów gitary

Perkusista luty 2020

Perkusista

Magazyn fanów perkusji

Estrada i Studio luty 2020

Estrada i Studio

Magazyn muzyków i realizatorów dźwięku

Estrada i Studio Plus listopad 2016 - styczeń 2017

Estrada i Studio Plus

Magazyn muzyków i realizatorów dźwięku

Audio luty 2020

Audio

Polski przedstawiciel European Imaging and Sound Association

Domowe Studio - Przewodnik 2016

Domowe Studio - Przewodnik

Najlepsza droga do nagrywania muzyki w domu