PINK FLOYD

The Later Years 1987–2019

The Later Years 1987–2019

Wykonanie

Nagranie

Wydany w 2016 roku box "The Early Years 1967–1972" z utworami z pierwszego okresu działalności Pink Floyd spotkał się z dużym zainteresowaniem fanów. Teraz otrzymują oni kolejną potężną dawkę nagrań, dokumentujących działalność brytyjskiej grupy od 1987 roku.

Po odejściu Rogera Watersa główną rolę przejął wówczas w grupie David Gilmour. Najbardziej wypasiona wersja obejmuje 16 krążków z trzynastoma godzinami niepublikowanych wcześniej nagrań audio i wideo, w tym zapis koncertów w Knebworth i Wenecji, książeczkę z tekstami oraz album ze zdjęciami.

Mamy także nowy mix albumu "A Momentary Lapse of Reason", w którym - aby przywrócić twórczą równowagę pozostałych członków Pink Floyd - powrócono do niektórych klawiszowych partii Richarda Wrighta, a Nick Mason na nowo dograł perkusyjne ścieżki. Taki box dla prawdziwego fana Pink Floyd to nie lada gratka. Niemniej dobre rozeznanie daje już wyciąg z albumu, zawarty na pojedynczym CD lub dwóch LP.

Słuchając koncertowych wersji "Shine On You Crazy Diamond", "Comfortably Numb" i "Wish You Were Here", wciąż ma się ciarki na plecach. Te utwory nic się nie zestarzały. Na płycie umieszczono także odświeżoną wersję znakomitego "Learning to Fly" czy inaczej zaśpiewany wielki hit "High Hopes".

Grzegorz Dusza
Warner

GATUNKI MUZYKI
Live Sound & Installation kwiecień - maj 2020

Live Sound & Installation

Magazyn techniki estradowej

Gitarzysta październik 2020

Gitarzysta

Magazyn fanów gitary

Estrada i Studio październik 2020

Estrada i Studio

Magazyn muzyków i realizatorów dźwięku

Estrada i Studio Plus listopad 2016 - styczeń 2017

Estrada i Studio Plus

Magazyn muzyków i realizatorów dźwięku

Audio październik 2020

Audio

Polski przedstawiciel European Imaging and Sound Association

Domowe Studio - Przewodnik 2016

Domowe Studio - Przewodnik

Najlepsza droga do nagrywania muzyki w domu