XLO ER-11

XLO ER-11

Kabli XLO nie da się pomylić z żadnymi innymi - ich kształt, specyficzna budowa i kolory są jedyne w swoim rodzaju.

Model ER-11 XLO wykonano z plecionki multi-Litz, z miedzi OFHC. Dielektryki to odmiana polietylenu i Surlynu - jednego z nowszych opracowań DuPont. Jak we wszystkich najlepszych firmach, tak i w XLO nie zmienia się tego co dobre, dlatego ER-11 ma już niemal dziesięć lat. Kabel sprzedawany jest z roli, jednak jego zakańczaniem zajmuje się dystrybutor. Wyposaża go w znakomite, najlepsze w teście, widły z bezpośrednio złoconej miedzi - własnej produkcji.

Krawędzie ataku są nieco zaokrąglone. Nie od razu to słychać, ponieważ jego charakter sugeruje coś przeciwnego - dużą ilość informacji o górze i średnicy. W porównaniu z referencją słychać, że przekaz w skali mikro jest homogenizowany, jednak jego entuzjazm w skali makro skutecznie tuszuje tę sprawę. Przy większych planach, jak instrumenty, głos itp. w ogóle tego nie słychać i wydaje się, że to faktury są uśredniane, a nie obrys dźwięku.

Słuchając go więc po raz pierwszy, nie należy się sugerować masą informacji, jaką dostaniemy. Przy szczegółach słychać, ile kabel XLO ER-11 kosztuje i że nie jest to ostatnie słowo w dziedzinie mikroinformacji. Ale trochę się czepiam i wywlekam rzeczy, które gdzie indziej mają jeszcze większą skalę.

XLO ER-11

  • Produkowany Tak
  • Materiał przewodnika OFC
  • Typ przewodnika S

Zobacz też:

 
 

Podstawowe dane

  • 70 zł

Galeria zdjęć

WIREWORLD LUNA 5

WIREWORLD
LUNA 5

Cena: 30 zł

REAL CABLE BM400

REAL CABLE
BM400

Cena: 30 zł

AUDIONOVA MOONWALK

AUDIONOVA
MOONWALK

Cena: 58 zł

AUDIOQUEST MONT-BLANC

AUDIOQUEST
MONT-BLANC

Cena: 6 500 zł

 

 

Audio - listopad 2017

Strefa Magazynu

Audio 11/2017

Rynek audio zmienia się szybko i podąża w różnych kierunkach. Zmiany te czasami zaskakują nawet ekspertów i najbardziej doświadczone firmy, dlatego nie chcąc zostać w tyle, coraz częściej reagują one jak najszybciej.

Odbierz prezent

Zamów prenumeratę miesięcznika
Audio, a otrzymasz wybraną
przez siebie płytę z naszej kolekcji!
GRYPHON Kalliope

GRYPHON
Kalliope

Kalliope oznacza w mitologii greckiej muzę poezji epicznej, która (wraz z innymi muzami Olimpu) uświetniała śpiewem bies...

Newsletter
zapisz się i zyskaj
Zamów newsletter, a co tydzień otrzymasz porcję
wyselekcjonowanych wiadomości ze świata
audio-video i muzyki.
Teraz przy zapisaniu się na
newsletter otrzymasz bieżące
e-wydanie magazynu AUDIO
Okładka Audio