Telewizor Samsung The Sero

28 września 2020 Sprzęt

Do rodziny produktów Samsung z kategorii Lifestyle dołączył właśnie nowy 43-calowy telewizor The Sero. Stworzono go dla osób, które dużą część swoich aktywności skupiają wokół smartfonów. Jedną z funkcjonalności telewizora jest bowiem ruchomy ekran umożliwiający zmianę orientacji na pionową.

Samsung z powodzeniem rozwija kategorię telewizorów Lifestyle. Po modelu The Frame, który powieszony na ścianie prezentuje się niczym obraz w galerii sztuki i The Serif o innowacyjnym wzornictwie, przyszedł czas na The Sero - telewizor przeznaczony dla osób silnie związanych ze swoimi smartfonami.

Samsung The Sero

Samsung The Sero oferuje jakość obrazu QLED, wielokanałowy dźwięk i łatwe połączenie ze smartfonem - wystarczy dotknąć nim obudowy telewizora, aby połączyć oba urządzenia. Dzięki ruchomemu ekranowi The Sero, gdy znajdzie się w pionie - automatycznie zmieni położenie i będzie kopią ekranu smartfona.

Telewizor jest ponadto wyposażony w procesor Quantum 4K, który w czasie rzeczywistym analizuje obraz i dźwięk, zapewniając optymalne ustawienia w każdej scenie. Ponadto Inteligentne Skalowanie do 4K*, przy wykorzystaniu sztucznej inteligencji, pozwala oglądać treści w rozdzielczości jak najbliższej 4K.

Czytaj również: Telewizor Samsung QLED 8K Q700T już dostępny w Polsce

Telewizor Samsung The Sero

Samsung The Sero - funkcje smart i lifstyle

The Sero oferuje najważniejsze aplikacje VOD, szybki i intuicyjny Smart TV znany z innych telewizorów Samsung, a także wsparcie dla funkcji AirPlay2, umożliwiając odtwarzanie treści z urządzeń firmy Apple.

Jak przystało na telewizor z kategorii Lifestyle, The Sero oferuje kilka funkcji, dzięki którym można go przekształcić w stylowy dodatek. Do wyboru mamy bowiem pięć trybów portretowych do wyświetlenia w orientacji pionowej: Plakat, Zegar, Moje Zdjęcie, Ściana Dźwięku lub Kinografika.

Z kolei w orientacji poziomej atmosferę dopasowaną do naszych preferencji stworzy znany z telewizorów QLED Tryb Ambient+. Dzięki temu na ekranie wyświetlimy bieżące informacje czy muzyczne wizualizacje.

Czytaj również testy urządzeń Samsung

Telewizor Samsung The Sero

Samsung The Sero - dźwięk

Telewizor Samsung The Sero oferuje dźwięk w formacie 4.1ch 60W z funkcją Dolby Digital Plus. Ukryte za pionowym stojakiem głośniki można łatwo połączyć ze smartfonem, uzyskując wysokiej jakości brzmienie z głębokim basem. Z kolei Aktywny Wzmacniacz Głosu (AVA) reaguje na niespodziewane dźwięki otoczenia, podnosząc poziom głośności oglądanych treści, gdy jest to konieczne.

Działanie funkcji Inteligentnego Skalowania zależy od jakości i rodzaju materiału wejściowego. Skalowanie może nie działać na materiały przesyłane z komputera lub w trybie Gra.

Może Cię zainteresować
SAMSUNG testy
Audio
E-WYDANIE AUDIO
W PREZENCIE!
Zapisz się na subskrypcję naszego newslettera, a otrzymasz gratis e-wydanie
NEWSLETTER ZAPISZ SIĘ
Close icon
Live Sound & Installation kwiecień - maj 2020

Live Sound & Installation

Magazyn techniki estradowej

Gitarzysta wrzesień 2021

Gitarzysta

Magazyn fanów gitary

Perkusista styczeń 2021

Perkusista

Magazyn fanów perkusji

Estrada i Studio czerwiec 2021

Estrada i Studio

Magazyn muzyków i realizatorów dźwięku

Estrada i Studio Plus listopad 2016 - styczeń 2017

Estrada i Studio Plus

Magazyn muzyków i realizatorów dźwięku

Audio październik 2021

Audio

Miesięcznik audiofilski - polski przedstawiciel European Imaging and Sound Association

Domowe Studio - Przewodnik 2016

Domowe Studio - Przewodnik

Najlepsza droga do nagrywania muzyki w domu