Laserowe projektory Samsung The Premiere debiutują w Polsce

23 sierpnia 2021 Sprzęt

Na polskim rynku debiutują projektory Samsung The Premiere z ultrakrótkim rzutem. Są dostępne w dwóch wariantach, jako 130-calowy LSP9T i 120-calowy LSP7T.

Projektory wyświetlają treści w rozdzielczości 4K i zapewniają dźwięk przestrzenny. LSP9T oferuje szczytową jasność 2800 ANSI lumenów oraz nowoczesną Technologię Potrójnego Lasera zapewniającą jakość obrazu zgodną z wizją reżysera.

Takie wrażenia udało się uzyskać, dzięki wsparciu standardu HDR10+ i funkcji Filmmaker Mode. To pierwsze tego typu rozwiązanie zastosowane w projektorze, które pozwala osiągnąć precyzyjne kolory i wyraźny kontrast. LSP7T dostarcza jasność 2200 ANSI lumenów.

Dźwięk przestrzenny w modelu Samsung The Premiere LSP9T jest zasługą 40-watowych głośników w formacie 4.2.i wbudowanych głośników niskotonowych.

Czytaj również testy urządzeń Samsung

Z kolei za brzmienie przestrzenne w modelu LSP9T odpowiada technologia Samsung Acoustic Beam, która wykorzystuje 44 otwory do rozprowadzenia dźwięku w pomieszczeniu. Technologia wzmacnia emisję dźwięku z lewej i prawej strony. LSP7T został wyposażony w 30-watowe głośniki w formacie 2.2.

Samsung The Premiere zapewnia także dostęp do platformy Samsung Smart TV, umożliwiając korzystanie z domowej rozrywki i aplikacji VOD. Co więcej, projektor zapewnia te same opcje łączności mobilnej co seria telewizorów Samsung Smart TV.

I tak na przykład dzięki funkcji Dotknij i Wyświetl*, możemy wyświetlić treści ze smartfona. Wystarczy dotknąć urządzeniem mobilnym do obudowy projektora, a natychmiast zobaczymy lustrzaną kopię na ścianie czy ekranie.

Czytaj również: Telewizory Samsung Neo QLED 8K już w sprzedaży

Projektor Samsung The Premiere

Samsung The Premiere zapewnia wszelkie udogodnienia w zakresie jakości obrazu i dźwięku, a także niski input lag, co umożliwia pełne oddanie się grze w wysokiej jakości. Z kolei funkcja Game Enhancer wybiera właściwe ustawienia i zapewnia optymalizację gry.

Warto także dodać, że The Premiere LSP9T oferuje żywotność przekraczającą ponad 20 000 godzin, co przekłada się na możliwość obejrzenia ponad 10 tysięcy filmów.

Projektor The Premiere należy do kategorii urządzeń lifestyle’owych, których wachlarz nieustannie się powiększa. Oferta obecnie obejmuje takie produkty, jak The Frame, The Serif czy The Sero.

Projektory są dostępne na stronie Samsung.com oraz w sklepie Audio Color.

* Funkcja dostępna na urządzeniach mobilnych Samsung Galaxy z systemem Android 8.1 lub nowszym.

Projektor Samsung The Premiere  

Źródło: Samsung

Może Cię zainteresować
SAMSUNG testy
Audio
E-WYDANIE AUDIO
W PREZENCIE!
Zapisz się na subskrypcję naszego newslettera, a otrzymasz gratis e-wydanie
NEWSLETTER ZAPISZ SIĘ
Close icon
Live Sound & Installation kwiecień - maj 2020

Live Sound & Installation

Magazyn techniki estradowej

Gitarzysta sierpień 2021

Gitarzysta

Magazyn fanów gitary

Perkusista styczeń 2021

Perkusista

Magazyn fanów perkusji

Estrada i Studio czerwiec 2021

Estrada i Studio

Magazyn muzyków i realizatorów dźwięku

Estrada i Studio Plus listopad 2016 - styczeń 2017

Estrada i Studio Plus

Magazyn muzyków i realizatorów dźwięku

Audio wrzesień 2021

Audio

Miesięcznik audiofilski - polski przedstawiciel European Imaging and Sound Association

Domowe Studio - Przewodnik 2016

Domowe Studio - Przewodnik

Najlepsza droga do nagrywania muzyki w domu