Głośniki bezprzewodowe Samsung Power Audio MX-T70 oraz MX-T50

20 lipca 2021 Sprzęt

Power Audio to kolejna tegoroczna nowość w portfolio Samsunga, tym razem należąca do segmetu urządzeń przenośnych i iście imprezowych. Power Audio jest bowiem głośnikiem bezprzewodowym oferowanym w dwóch wersjach: MX-T70 oraz MX-T50.

Oba modele są wyposażone w głośniki rozmieszczone z dwóch stron, dzięki czemu dźwięk rozchodzi się równomiernie. Przy czym Samsung MX-T70 jest tym mocniejszym. Jego głośniki oferują 1500 W mocy, poza tym urządzenie ma wbudowany subwoofer.

Mocny bas jest w jego przypadku zasługą 10-calowego głośnika niskotonowego. Długi skok membrany gwarantuje przy tym głębsze i potężniejsze brzmienie. Samsung MX-T50 to z kolei 500 W mocy. Oba modele oferują Funkcję Wzmocnienia Basów.

Czytaj również testy urządzeń Samsung

A skoro ma być imprezowo, do wyboru są prawdziwie imprezowe funkcje, czyli np. Tryb Karaoke, Imprezowe Światła LED czy Wielokanałowe Połączenie Bluetooth. Dzięki funkcji Odtwarzania Grupowego można ponadto połączyć aż 10 urządzeń*, tworząc przenośny system nagłośnienia. Do głośników podłączymy też mikrofony.

Głośniki Samsung Power Audio można połączyć zarówno z telewizorami, np. Neo QLED, jak i urządzeniami mobilnymi**. Można to zrobić przewodowo lub bezprzewodowo przez Bluetooth.

Wygodnym rozwiązaniem jest też Wielokanałowe Połączenie Bluetooth - aby ktoś inny włączył swoją ulubioną playlistę, nie trzeba już odłączać swojego telefonu. Warto tu także wspomnieć o aplikacji Samsung Sound Tower***, która pozwoli dodać efekty do dobrze już znanych utworów.

Czytaj również: 

Telewizor Samsung The Sero już dostępny w salonach sprzedaży
Telewizory Samsung Neo QLED 8K już w sprzedaży

Dopełnienie imprezowego klimatu stanowią Imprezowe Światła LED. Do wyboru są różne tryby, a sterowanie odbywa się poprzez wspomnianą już aplikacje Samsung Sound Tower. Urządzenia Power Audio posiadają odporną na zachlapania górną warstwę obudowy****.

* Możliwość połączenia do 10 urządzeń (kompatybilność połączenia bezprzewodowego/przewodowego obejmuje modele MX-T70 i T50).
** W przypadku połączenia bezprzewodowego jakość odtwarzanej muzyki może być niestabilna w zależności od działania Bluetooth.
***Aplikacja Samsung Sound Tower dostępna na smartfonach z systemem Android 6.0 lub nowszym oraz modelach wyższych niż iPhone 6 z systemem iOS 11.0.1.
****Należy chronić przed wodą pozostałe elementy urządzenia. Niegwarantowane we wszystkich sytuacjach.

Źródło: Samsung

Może Cię zainteresować
SAMSUNG testy
Audio
E-WYDANIE AUDIO
W PREZENCIE!
Zapisz się na subskrypcję naszego newslettera, a otrzymasz gratis e-wydanie
NEWSLETTER ZAPISZ SIĘ
Close icon
Live Sound & Installation kwiecień - maj 2020

Live Sound & Installation

Magazyn techniki estradowej

Gitarzysta lipiec 2021

Gitarzysta

Magazyn fanów gitary

Perkusista styczeń 2021

Perkusista

Magazyn fanów perkusji

Estrada i Studio czerwiec 2021

Estrada i Studio

Magazyn muzyków i realizatorów dźwięku

Estrada i Studio Plus listopad 2016 - styczeń 2017

Estrada i Studio Plus

Magazyn muzyków i realizatorów dźwięku

Audio lipiec - sierpień 2021

Audio

Miesięcznik audiofilski - polski przedstawiciel European Imaging and Sound Association

Domowe Studio - Przewodnik 2016

Domowe Studio - Przewodnik

Najlepsza droga do nagrywania muzyki w domu