Obrazy z Luwru w domowym salonie z telewizorem Samsung The Frame

30 września 2021 Sprzęt

Samsung i Luwr? To brzmi jak dobre połączenie. Co z niego wynikło? Wybrane arcydzieła z jednego z najsłynniejszych muzeuów świecie dołączają do kolekcji sztuki dostępnej w Art Store na lifestyle’owym telewizorze The Frame.

Ci, których salony zdobi telewizor Samsung The Frame (zdobi jest tu jak najbardziej słusznym słowem) będą mogli wyświetlać na jego ekranie m.in. wybrane obrazy ze zbiorów paryskiego muzeum, odwiedzanego najliczniej na świecie.

Wśród nich znajdują się takie arcydzieła, jak Mona Lisa czy Gody w Kanie Galilejskiej. W kolekcji są również zdjęcia przedstawiające majestatyczne galerie muzeum, jego architekturę i otoczenie (Piramidę, Ogrody Tuileries itp.).

Towarzyszący każdej pracy krótki opis omawia jej historię i kontekst, w którym powstała.  Samsung i Luwr planują zaoferować użytkownikom telewizora The Frame także inne, ekskluzywne treści jeszcze w tym roku.

Czytaj również: Telewizor a może projektor? Samsung proponuje urządzenia kategorii Lifestyle

Samsung The Frame - Luwr

Wraz z nowymi dziełami z Luwru telewizor Samsung The Frame, w ramach Art Store* – czyli sklepu ze sztuką – oferuje obecnie katalog obejmujący ponad 1500 prac z 43 krajów, które użytkownicy mogą podziwiać w jakości 4K.

Dzieła pochodzą z muzeów i galerii na całym świecie, w tym z muzeum Prado w Madrycie, Albertiny w Wiedniu, galerii Tate Modern w Londynie, muzeum Van Gogha w Amsterdamie, państwowego muzeum Ermitaż w Sankt Petersburgu czy LUMAS.

Samsung The Frame - dwie promocje

Samsung The Frame daje możliwość stworzenia własnej, domowej galerii sztuki. Wykupując abonament od razu na cały rok można uzyskać bezpłatny dostęp do całej kolekcji Art Store przez 3 miesiące (usługa jest dodatkowo płatna po upływie 3 miesięcy okresu promocyjnego). Można tam przeglądać i pobierać obrazy oraz fotografie renomowanych galerii i muzeów z całego świata. Promocja Art Store dla modeli The Frame 2020 trwa od 1.05.2020 do 31.12.2021.

Czytaj również: Laserowe projektory Samsung The Premiere debiutują w Polsce

Samsung The Frame

Kupując telewizor Samsung The Frame z rocznika 2021 do 31 grudnia 2021 r., można obecnie skorzystać także z promocji i odebrać wybrane przez siebie ramki.

Wystarczy wyrazić opinię o telewizorze Samsung na jednej ze wskazanych stron internetowych z hasztagiem #OpinieTheFrame oraz zarejestrować swój zakup w ciągu 21 dni, dołączając zdjęcie lub zrzut ekranowy pozostawionej opinii. Po pozytywnej weryfikacji zgłoszenia, wybrana ramka The Frame zostanie wysłana kurierem pod wskazany adres.

Szczegółowe informacje dostępne są na stronie promocji promocja-theframe.samsung.pl.

* Dostęp do pełnej gamy obrazów jest opcją dodatkowo płatną.

Może Cię zainteresować
SAMSUNG testy
Audio
E-WYDANIE AUDIO
W PREZENCIE!
Zapisz się na subskrypcję naszego newslettera, a otrzymasz gratis e-wydanie
NEWSLETTER ZAPISZ SIĘ
Close icon
Live Sound & Installation kwiecień - maj 2020

Live Sound & Installation

Magazyn techniki estradowej

Gitarzysta listopad 2021

Gitarzysta

Magazyn fanów gitary

Perkusista styczeń 2021

Perkusista

Magazyn fanów perkusji

Estrada i Studio czerwiec 2021

Estrada i Studio

Magazyn muzyków i realizatorów dźwięku

Estrada i Studio Plus listopad 2016 - styczeń 2017

Estrada i Studio Plus

Magazyn muzyków i realizatorów dźwięku

Audio grudzień 2021

Audio

Miesięcznik audiofilski - polski przedstawiciel European Imaging and Sound Association

Domowe Studio - Przewodnik 2016

Domowe Studio - Przewodnik

Najlepsza droga do nagrywania muzyki w domu