Połącz kropki

AFRO KOLEKTYW
Połącz kropki

Hip Hop

  • Wykonanie
  • Nagranie

Afro Kolektyw jest niepowtarzalnym zjawiskiem na naszej scenie hip hopowej. Tym, co wyróżnia i odróżnia ich nagrania, jest bardzo energetyczny groove, na którym opierają kompozycje. Nawiązują do twórczości Sly Stone`a i George`a Clintona, przez co brzmią o wiele bardziej "czarno" i prawdziwiej niż większość rodzimych pseudosoulowych produkcji.

Trzecia płyta zespołu utrzymana jest w charakterystycznym dla zespołu stylu, a jej atutem - oprócz ciętych, autoironicznych tekstów - są żywe partie instrumentalne. Na albumie usłyszymy wielu gości, w tym tak zaskakujących, jak: członkowie rockowej grupy Muchy, Wojtka Krzaka z Kapeli Ze Wsi Warszawa czy Filipa Jaślara z Grupy Mocarta. Na "Połącz kropki" nie brak przebojów, które powinny spodobać się nawet tym, którzy nie lubią hip hopu.

Grzegoerz Dusza
POLSKIE RADIO

Audio - czerwiec 2019

Czytaj bieżący numer na swoim tablecie za darmo!

Gramofony za 2400 zł to już nie plastikowa tandeta z supermarketów, która pozwala dzisiaj dotrzeć "analogowi" pod strzechy. Dobry dźwięk zawsze trochę kosztuje, czy to ze źródła cyfrowego, czy analogowego, czy z kolumn, czy ze słuchawek. Trzy znane marki - Denon, ...

Kup ten numer Zaprenumeruj Przejrzyj