KNO Death In Silent

Death In Silent
Wykonanie
Nagranie

Producent, a czasami i MC Cunninlynguists, nagrał swój pierwszy solowy krążek. "Death In Silent" nie tylko jest to w tym roku najlepszy hip hopowy album, ale i jedna z najciekawszych płyt ostatnich dwunastu miesięcy w ogóle.

Trzynaście utworów, niczym tytułowa śmierć, przychodzi cicho i z zaskoczenia, bowiem nikt chyba się nie spodziewał, że Kno nagra płytę, która wyprzedzi w swoim gatunku o kilka długości całą konkurencję. Nie da się ukryć, że najistotniejszy jest tutaj talent producencki artysty. Kolejne utwory brzmią niemalże filmowo. Są genialnie zaaranżowane i każdy z nich posiada gigantyczny potencjał wytwarzania w umyśle obrazów, mogących im towarzyszyć.

W dobie globalnej komunikacji i wysokiej świadomości muzycznej słuchaczy, Kno wygrzebuje rarytasowe sample, które zaskoczą każdego, a przy okazji pozostaną w wielu przypadkach sekretem autora, nawet przez miesiące po premierze płyty. "Death Is Silent" wznosi ponownie muzykę hip hopową na wyżyny, na których nie był obecny od dobrych kilku lat. Szkoda, że teksty nie dorównują podkładom, ale przy tak wysoko postawionej sobie poprzeczce, mogę tym razem przymknąć na to oko.

M. Kubicki
Venti Uno

GATUNKI MUZYKI
Live Sound & Installation kwiecień - maj 2020

Live Sound & Installation

Magazyn techniki estradowej

Gitarzysta maj 2020

Gitarzysta

Magazyn fanów gitary

Perkusista kwiecień 2020

Perkusista

Magazyn fanów perkusji

Estrada i Studio maj 2020

Estrada i Studio

Magazyn muzyków i realizatorów dźwięku

Estrada i Studio Plus listopad 2016 - styczeń 2017

Estrada i Studio Plus

Magazyn muzyków i realizatorów dźwięku

Audio maj 2020

Audio

Polski przedstawiciel European Imaging and Sound Association

Domowe Studio - Przewodnik 2016

Domowe Studio - Przewodnik

Najlepsza droga do nagrywania muzyki w domu