The Spirit Of Apollo

N.A.S.A
The Spirit Of Apollo

Hip Hop

  • Wykonanie
  • Nagranie

Lista gości, którzy wzięli udział w nagraniu albumu "The Spirit Of Apollo" firmowanego nazwą N.A.S.A. przyprawić może o zawrót głowy. Nie wiem, jakich sposobów użyli autorzy projektu - Amerykanin Squeak E. Clean oraz Brazylijczyk DJ Zegon, ale udało im się pozyskać o współpracy m.in. Davida Byrne`a, M.I.A., Chucka D (Public Enemy), Method Mana, RZA i Ol'Dirty  Bastarda z Wu-Tang Clanu, Toma Waitsa, George’a Clintona, KRS-One`a, Santagold, Lykke Li, Kanye Westa i Karen-O z Yeah Yeah Yeahs.

 Tak różnorodne pod względem muzycznym towarzystwo łączy charakterystyczny hip-hopowy groove, w którym równie ważną rolę jak sample i beaty stanowią żywe instrumenty. Niemal każdy utwór na płycie to kandydat na przebój, ale pierwszeństwo należy się piosenkom z Davidem Byrnem w roli głównej - "The People Tree" i "Money".

Grzegorz Dusza
ANTI/SONIC

Audio - czerwiec 2019

Czytaj bieżący numer na swoim tablecie za darmo!

Gramofony za 2400 zł to już nie plastikowa tandeta z supermarketów, która pozwala dzisiaj dotrzeć "analogowi" pod strzechy. Dobry dźwięk zawsze trochę kosztuje, czy to ze źródła cyfrowego, czy analogowego, czy z kolumn, czy ze słuchawek. Trzy znane marki - Denon, ...

Kup ten numer Zaprenumeruj Przejrzyj