Everything is Love

THE CARTERS
Everything is Love

Soul / hip-hop

  • Wykonanie
  • Nagranie

Najsłynniejsza muzyczna para Beyonce i Jay-Z w ramach światowej trasy On The Run II zawitała także do Polski i zagrała wspólny koncert na PGE Narodowym w Warszawie. Dość niespodziewanie podczas trwania tournée ukazała się płyta firmowana przez państwo Carter. Stanowi ona dopełnienie trylogii, na którą składają się jeszcze solowe albumy Beyonce – "Lemonade" i Jay-Z - "4:44".

O ile jednak tamte albumy były osobistymi wypowiedziami na temat ich związku, to "Everything is Love" stanowi manifest miłości i małżeńskiej jedności. Na taką płytę fani czekali od wielu lat. Dotąd małżonkowie współpracowali jedynie przy pojedynczych piosenkach. Wystarczy przypomnieć wielkie przeboje "03 Bonnie & Clyde" i "Crazy in Love". Tym razem nie powstały aż tak nośne utwory, ale płyta broni się przede wszystkim jako całość.

Dzieło rozpoczyna się idealnie skrojonym na letnią porę nastrojowym kawałkiem "Summer" z wiodącym wokalem Beyonce. Dalej muzyczna para wkracza na hiphopowe poletko, proponując utwór "Apeshit", stworzony we współpracy z Migos i Pharellem Williamsem. Cały album scala soulową klasykę z nowoczesnym hip hopem. Połączenie wielkiego talentu wokalnego Beyonce i realizatorskiego geniuszu Jaya Z musiało dać sukces. O tej parze wciąż będzie głośno.

Grzegorz Dusza
Sony

Audio - lipiec - sierpień 2019

Czytaj bieżący numer na swoim tablecie za darmo!

W tym numerze znajdziecie regularny test porównawczy (pięć wzmacniaczy za ok. 9000 zł), hi-endowe kolumny, gramofon, ale polecam przede wszystkim indywidualne testy pięciu urządzeń nowej generacji - soundbarów, głośników bezprzewodowych, systemów "all-in-one". ...

Kup ten numer Zaprenumeruj Przejrzyj