This Girl`s In Love

RUMER
This Girl`s In Love

Pop

  • Wykonanie
  • Nagranie

Brytyjska wokalistka Sarah Joyce przybrała pseudonim artystyczny Rumer (od pisarza Rumera Goddena) i zachwyciła wszystkich swoim łagodnym głosem, śpiewając swoje piosenki na debiutanckiej płycie "Seasons of My Soul" (2010). Pół miliona sprzedanych egzemplarzy w W. Brytanii dało jej Patynową Płytę i nominację do Brit Awards. Teraz sięgnęła po utwory kompozytora Burta Bacharacha i tekściarza Hala Davida.

- Rumer dała tym piosenkom nowe życie, ta dama ma złoty głos - powiedział Bacharach o nagraniach Brytyjki. Już od debiutu przylgnęło do niej określenie "następczyni Karen Carpenter", amerykańskiej wokalistki o głosie miękkim jak atłas. Pierwsza piosenka albumu "This Girl`s In Love" jako żywo przypomina nagranie Carpentersów. O nową aranżację zadbał pianista, dyrygent orkiestry i producent albumu Rob Shirakbari.

Głos Rumer zniewala delikatnością i zachwyca szeroką paletą barw niczym obraz Renoira. Jakby tego było mało, orkiestra smyczkowa dodaje wyrafinowanej słodyczy. Krótka solówka gitarzysty Greco Buratto jest wisienką na tym czekoladowym torcie. Wokalistka przypomniała piosenki, które wzbogacają obraz dzieła Bacharacha: "Balance of Nature", "Are You There" i "One Less Bell to Answer". Na "This Girl`s In Love" nie mogło zabraknąć hitów: "Close To You" i "Walk On By". Rozpływam się słuchając.

Marek Dusza
EAST WEST/WARNER

Audio - wrzesień 2019

Czytaj bieżący numer na swoim tablecie za darmo!

Nagrody EISA zdobywają coraz większe znaczenie, jako że nasze grono poszerza się o ekspertów z całego świata, a nie tylko z Europy. W tym roku przedstawiamy ponad 30 nagród dla urządzeń stereo i wielokanałowych, high-endowych i budżetowych. Kolumny, słuchawki, ...

Kup ten numer Zaprenumeruj Przejrzyj