Zimowe graffiti 2

LADY PANK
Zimowe graffiti 2

Rock pop

  • Wykonanie
  • Nagranie

Boże Narodzenie to doskonały czas na wydawanie płyt ze świątecznymi piosenkami, tymi doskonale znanymi oraz nowymi, pisanymi specjalnie pod ten czas. Przeszło dwie dekady temu Lady Pank nagrał płytę "Zimowe graffiti" z przyjemnymi dla ucha, lekkimi piosenkami, idealnymi na czas świąt. Teraz powrócili do tego pomysłu tworząc sequel tamtego dzieła.

Tytuł albumu właściwie tłumaczy wszystko. Wiele mówią także tytuły piosenek: "Rodzice", "Hej Hosanna", "Świąteczne prezenty", "Własne niebo", "Najjaśniejsza z gwiazd". Lady Pank ma swój patent na brzmienie, a Jan Borysewicz ubrał piosenki w łatwo wpadające w ucho riffy. Niemal w każdym utworze popisuje się zwięzłą solówką, dostojności muzyce dodaje fortepian.

Piosenki mają w sobie wiele ciepła, tak potrzebnego w okresie świątecznym. Nie absorbują zbyt słuchacza, a jednak dają mu wiele przyjemności. Dodatkową atrakcją albumu "Zimowe graffiti 2" są wersje instrumentalne wszystkich piosenek z rozbudowanymi partiami gitary, które znalazły się na bonusowej płycie w wersji deluxe.

Grzegorz Dusza
UNIVERSAL

Audio - wrzesień 2018

Czytaj bieżący numer na swoim tablecie za darmo!

Zapraszamy na wielką galę EISA - w tym roku aż 35 nagród dla urządzeń audio - stereo i wielokanałowych, stacjonarnych i przenośnych, analogowych i cyfrowych. Kolumny, słuchawki, wzmacniacze, odtwarzacze, gramofony, daki, amplitunery, całe systemy... To najważniejszy ...

Kup ten numer Zaprenumeruj Przejrzyj

Newsletter
zapisz się i zyskaj
Zamów newsletter, a co tydzień otrzymasz porcję
wyselekcjonowanych wiadomości ze świata
audio-video i muzyki.
Teraz przy zapisaniu się na
newsletter otrzymasz bieżące
e-wydanie magazynu AUDIO
Okładka Audio