Nagrody EISA 2017-2018
Nagrody EISA
2017-2018
Zimowe graffiti 2

LADY PANK
Zimowe graffiti 2

Rock pop

Boże Narodzenie to doskonały czas na wydawanie płyt ze świątecznymi piosenkami, tymi doskonale znanymi oraz nowymi, pisanymi specjalnie pod ten czas. Przeszło dwie dekady temu Lady Pank nagrał płytę "Zimowe graffiti" z przyjemnymi dla ucha, lekkimi piosenkami, idealnymi na czas świąt. Teraz powrócili do tego pomysłu tworząc sequel tamtego dzieła.

Tytuł albumu właściwie tłumaczy wszystko. Wiele mówią także tytuły piosenek: "Rodzice", "Hej Hosanna", "Świąteczne prezenty", "Własne niebo", "Najjaśniejsza z gwiazd". Lady Pank ma swój patent na brzmienie, a Jan Borysewicz ubrał piosenki w łatwo wpadające w ucho riffy. Niemal w każdym utworze popisuje się zwięzłą solówką, dostojności muzyce dodaje fortepian.

Piosenki mają w sobie wiele ciepła, tak potrzebnego w okresie świątecznym. Nie absorbują zbyt słuchacza, a jednak dają mu wiele przyjemności. Dodatkową atrakcją albumu "Zimowe graffiti 2" są wersje instrumentalne wszystkich piosenek z rozbudowanymi partiami gitary, które znalazły się na bonusowej płycie w wersji deluxe.

Grzegorz Dusza
UNIVERSAL

Inne płyty
tego wykonawcy
  • Wykonanie
  • Nagranie
Inne recenzje
Audio - czerwiec 2018

Czytaj bieżący numer na swoim tablecie za darmo!

Znowu kolumny.... Ale tym razem polecam test pięciu modeli za ok. 4000 zł nie tylko dlatego, że można w nim znaleźć propozycje warte uwagi, ale też dlatego, że znalazły się w nim konstrukcje, które swoim indywidualizmem, kontrowersyjnością, brzmieniem nawet ...

Kup ten numer Zaprenumeruj Przejrzyj

Newsletter
zapisz się i zyskaj
Zamów newsletter, a co tydzień otrzymasz porcję
wyselekcjonowanych wiadomości ze świata
audio-video i muzyki.
Teraz przy zapisaniu się na
newsletter otrzymasz bieżące
e-wydanie magazynu AUDIO
Okładka Audio