Zostań w domu, zamów taniej!
Nie wychodź z domu i zamów online swoje ulubione pisma 20% taniej. Skorzystaj z kodu rabatowego: czytajwdomu
MP3 Store
MP3 Store
Starowiślna 16
31-032 Kraków
Otwórz mapę

MP3Store.pl to sieć specjalistycznych sklepów audio oferujących produkty głównie z zakresu Personal Audio. W tym jesteśmy Najlepsi. Posiadamy szeroką gamę słuchawek, wzmacniaczy słuchawkowych, odtwarzaczy plików, przetworników DAC, akcesoriów audio dla smartphonów, głośników bluetooth, streamerów, urządzeń audio bluetooth i usb, głośników aktywnych, wzmacniaczy audio, kabli i wielu innych. Znajdziesz u Nas produkty z segmentu consumer poprzez PRO a skończywszy na Hi-End.

Firma posiada 9 placówek w największych miastach Polski:  Warszawie, Krakowie, Wrocławiu, Łodzi, Katowicach, Gdańsku, Bydgoszczy, Poznaniu i Lublinie. Produkty można również zamawiać online na www.mp3store.pl z opcją wysyłki na obszarze całej Polski i Europy.

Znaczną część sprzętu można osobiście przetestować i porównać w sklepie. Istnieje również możliwość wypożyczenia urządzeń do sprawdzenia w warunkach domowych. W ofercie można znaleźć wiele ciekawych i innowacyjnych rozwiązań wyróżniających się stylistyką i funkcjonalnością.

Prócz znanych i popularnych marek oferowane są produkty, których asortyment wyróżnia się atrakcyjnym stosunkiem ceny do jakości. Są to starannie wyselekcjonowane marki/produkty, które stanowią często alternatywę dla drogich, często przecenianych produktów markowych.

Nie skupiamy się na wybranych markach jak wiele sklepów na rynku, staramy się, aby dobrać dla klienta to co dla niego najlepsze, w najlepszej możliwie cenie. Zadowolony klient to dla Nas najlepsze wyróżnienie.

Fachowa Obsługa, zawsze doradzi coś odpowiedniego potrzebom klienta. Pomoc uzyskacie Państwo również na forum.mp3store.pl, największym tego typu miejscem w polskim Internecie, którego społeczność liczy już ponad 60 000 użytkowników.

MP3Store jest także sponsorem i patronem wielu konkursów, koncertów oraz akcji organizowanych w Polsce. Obejmuje również patronat nad Strefą Słuchawkową będącą wydarzeniem w ramach Targów AudioVideoShow.

Dbając o swoich klientów podejmujemy także współprace z innymi firmami, oferując specjalne zniżki dla posiadaczy określonych typów kart kredytowych lub członków klubów, for dyskusyjnych, itp. Stale współpracujemy z najlepszymi Polskimi serwisami internetowymi, radiem oraz telewizją dostarczając im sprzęt do testów.

Marki dostępne w sprzedaży
64Audio (USA)
ALO AUDIO (USA)
AUDIO GD ()
AUNE (Chiny)
AURALIC (Chiny)
AUSTRIAN AUDIO (Austria)
BLUEDIO (Chiny)
BRAINWAVZ (Chiny)
BURSON AUDIO (Australia)
CAMPFIRE AUDIO (USA)
CAYIN (Chiny)
COUGAR ()
DEFUNC (Szwecja)
DIVOOM (Chiny)
DREAM WAVE (USA)
DUBIEL AUDIO (Polska)
EAR STUDIO (Korea Pd.)
FIDELICE (USA)
FIR AUDIO (USA)
IFROGZ (USA)
IMAGINE LINE (USA)
INFIXIT (USA)
ISK (Chiny)
KINERA (Chiny)
KRK (USA)
LABERG (Chiny)
LAKE PEOPLE (Niemcy)
LIFEPROOF (USA)
MONOPRICE ()
MP MAN (Chiny)
MRICE (Chiny)
NANOLEAF (USA)
NATEC (Chiny)
NIIMBUS (Niemcy)
QPAD (Szwecja)
QUEEN OF AUDIO (Chiny)
RIVA (USA)
SBOOSTER (Holandia)
SHALING (Chiny)
SOUNDBOKS (Dania)
STUDIOLOGIC (USA)
URBANERS (Dania)
VOSONIC (Chiny)
VULKKANO (Hiszpania)
WESTONE (USA)
WOO AUDIO (USA)
Aktualności
MP3 Store
23 Listopad 2020
Bluesound wprowadza nową opcję odsłuchu w trybie surround
Sprzęt
MP3 Store
13 Listopad 2020
Odtwarzacz przenośny Cayin N3Pro
Sprzęt
MP3 Store
05 Listopad 2020
Nawet 50% zniżki w salonach mp3Store
Promocje i prezentacje
Otwórz mapę