Słuchawki na każdą okazję - NAD VISO HP70
26 czerwca 2018 Sprzęt

NAD wprowadza do sprzedaży swoje najnowsze słuchawki wokółuszne VISO HP70. Ten bezprzewodowy model Bluetooth oprócz zgodności ze standardem aptX™ HD i NFC oferuje także aktywną redukcję hałasu (ANC) i autorsk system RoomFeel™.

Niezależnie od miejsca, w którym słuchamy muzyki, o jakość dźwięku dba system RoomFeel™. Ideą tego autorskiego rozwiązania jest dostarczenie dźwięku, który będzie przypominał odsłuch z kolumn głośnikowych. Scena dźwiekowa jest dzięki temu - jak mówi producent - bardziej ekspansywna i detaliczna. W uzyskaniu pięknego brzmienia pomagają 40-milimetrowe przetworniki, które w połączeniu z zamkniętą konstrukcją gwarantują mocny bas. Współpracę z szeroką gamą źródeł dźwięku ułatwia 32-omowa impedancja.

Słuchawki NAD VISO HP70 mogą pracować w jednym z trzech trybów: pasywnym, aktywnym z RoomFeel™ oraz aktywnym z RoomFeel™ i ANC. Dzięki temu mamu szerokie pole wyboru i możemy z łatwością wybrać ten, który pozwoli uzyskać optymalną jakość dźwięku w miejscu odsłuchu. Energię do działania zapewnia wbudowany akumulator, pozwalający na 15 godzin ciągłej pracy. W przypadku wyczerpania się energii możemy skorzystać z trybu pasywnego, łącząc słuchawki ze źródłem dźwięku za pomocą przewodu mini-jack dostarczanego wraz z VISO HP70.

Słuchawki NAD VISO HP70 są oferowane wyłącznie w eleganckiej, czarnej wersji kolorystycznej. Model ten pojawi się w polskich salonach audio w lipcu br.

Czytaj również test słuchawek NAD Viso HP50

Słuchawki NAD VISO HP70

Źródło: Audio Klan

NAD testy
Live Sound & Installation wrzesień 2019

Live Sound & Installation

Magazyn techniki estradowej

Gitarzysta wrzesień 2019

Gitarzysta

Magazyn fanów gitary

Perkusista wrzesień 2019

Perkusista

Magazyn fanów perkusji

Estrada i Studio wrzesień 2019

Estrada i Studio

Magazyn muzyków i realizatorów dźwięku

Estrada i Studio Plus listopad 2016 - styczeń 2017

Estrada i Studio Plus

Magazyn muzyków i realizatorów dźwięku

Audio wrzesień 2019

Audio

Polski przedstawiciel European Imaging and Sound Association

Domowe Studio - Przewodnik 2016

Domowe Studio - Przewodnik

Najlepsza droga do nagrywania muzyki w domu