Wielokanałowy wzmacniacz NAD CI 8-120 DSP

01 lutego 2019 Sprzęt

NAD przedstawił zaawansowany wielokanałowy wzmacniacz dystrybucyjny z DSP, model CI 8-120 DSP. Oferuje on funkcje przyjazne profesjonalnym instalatorom.

NAD CI 8-120 DSP to wielokanałowy wzmacniacz dystrybucyjny, opracowany z myślą o wykorzystaniu go w instalacjach niestandardowych. Dlatego między innymi ma obudowę w rozmiarze 1U, oferuje zarządzanie dźwiękiem za pomocą układu DSP i zdalne sterowanie dostępne poprzez IP. Szacowana moc wzmacniacza wynosi 120 W x 8 kanałów, urządzenie będzie można też zmostkować do czterech kanałów.

"Ponieważ rynek instalacji profesjonalnych wciąż rozwija się i ewoluuje, NAD uważa, że wysoka jakość dźwięku, niezawodność i funkcjonalność Custom Installation nie wykluczają się wzajemnie. Nie trzeba iść na kompromis. Zaoferujemy niezawodną platformę z zestawem funkcji, które zadowolą projektantów systemów i instalatorów, gwarantując równocześnie sygnaturę dźwiękową NAD" - powiedział Joe de Jesus, menedżer produktu ds. instalacji niestandardowych w firmie Lenbrook International, właściciela i producenta NAD Electronics.

Czytaj również testy urządzeń marki NAD

NAD CI 8-120 DSP - tylna ścianka

NAD CI 8-120 DSP - tylna ścianka

Dostępność wzmacniacza jest przewidziana na wrzesień 2019 r., tymczasem urządzenie zostanie zaprezentowany w hali 15, na stoisku B236, podczas wystawy Integrated Systems Europe w Amsterdamie, odbywającej się w dniach 5-9 lutego 2019.

Źródło: Audio Klan

NAD testy
Live Sound & Installation marzec 2020

Live Sound & Installation

Magazyn techniki estradowej

Gitarzysta marzec 2020

Gitarzysta

Magazyn fanów gitary

Perkusista marzec 2020

Perkusista

Magazyn fanów perkusji

Estrada i Studio marzec 2020

Estrada i Studio

Magazyn muzyków i realizatorów dźwięku

Estrada i Studio Plus listopad 2016 - styczeń 2017

Estrada i Studio Plus

Magazyn muzyków i realizatorów dźwięku

Audio marzec 2020

Audio

Polski przedstawiciel European Imaging and Sound Association

Domowe Studio - Przewodnik 2016

Domowe Studio - Przewodnik

Najlepsza droga do nagrywania muzyki w domu