Głośniki i subwoofer PMC serii "ci"

27 czerwca 2022 Sprzęt

Pięć modeli głośników i subwoofer wchodzi w poczet nowości, które tworzą serię "ci" (Custom Install) firmy PMC. Wszystkie urządzenia wykorzystują linię transmisyjną ATL, przetworniki niskotonowe o długim skoku, membrany Natural Fibre LT oraz miękkie kopułki średniotonowe i wysokotonowe.

W skład serii "ci" wchodzą głośniki

PMC ci30 - najmniejszy, idealny do montażu w suficie, w ścianie lub na ścianie. Ma idealnie nadawać się do kanałów surround, Dolby Atmos i stereo w mniejszych pomieszczeniach.

PMC ci30

• PMC ci45 najlepiej odnajduje się w większych przestrzeniach. Cechuje go szybkość ci30, ale zapewnia większą głębię obrazu, rozciągnięcie basów i dynamikę.

PMC ci45

• PMC ci65 dzięki drugiemu przetwornikowi basowemu LT™, wytwarza więcej mocnego uderzenia i zapewnia dynamiczną prezentację, większy zapas mocy i rozszerzenie odtwarzania basów. Idealnie nadaje się do użytku jako głośnik surround w średnich i dużych pomieszczeniach i jako głośniki główne w małych i średnich pomieszczeniach.

PMC ci65

• PMC ci90slim oferuje taką samą wydajność jak modele Ci30 i Ci45 ale w długiej, wąskiej obudowie. Jest to opcja dodatkowa, pasująca do standardowej konstrukcji szkieletowej ściany.

PMC ci90slim

• PMC ci140 - szczytowe osiągnięcie firmy w zakresie projektowania głośników naściennych do kina domowego. Oferują komplet czterech 5-calowych głośników niskotonowych o długim skoku LTx, zaawansowaną linię transmisyjną z technologią Laminair, najnowszą wersję głośnika średniotonowego i miękką kopułkę wysokotonową.

Głośnik, wykorzystując te same cztery przetworniki basowe, które zastosowano w ci140 i współpracując z ATL, subwoofer ci140sub™, potrafi wytworzyć dodatkową energię w zakresie najniższych częstotliwości, bardzo przydatną w instalacjach kina domowego.

PMC ci140

Wykorzystując te same cztery przetworniki basowe, które zastosowano w ci140 i współpracując z ATL, subwoofer ci140sub™ potrafi wytworzyć dodatkową energię w zakresie najniższych częstotliwości, bardzo przydatną w instalacjach kina
domowego

PMC ci140 sub

Źródło: E.I.C.

PMC testy
Live Sound & Installation kwiecień - maj 2020

Live Sound & Installation

Magazyn techniki estradowej

Gitarzysta lipiec 2022

Gitarzysta

Magazyn fanów gitary

Perkusista styczeń 2022

Perkusista

Magazyn fanów perkusji

Estrada i Studio czerwiec 2021

Estrada i Studio

Magazyn muzyków i realizatorów dźwięku

Estrada i Studio Plus listopad 2016 - styczeń 2017

Estrada i Studio Plus

Magazyn muzyków i realizatorów dźwięku

Audio lipiec - sierpień 2022

Audio

Miesięcznik audiofilski - polski przedstawiciel European Imaging and Sound Association

Domowe Studio - Przewodnik 2016

Domowe Studio - Przewodnik

Najlepsza droga do nagrywania muzyki w domu