Its Not How Far You Fall, Its The Way

SOULSAVERS
Its Not How Far You Fall, Its The Way

Nowe brzmienia

  • Wykonanie
  • Nagranie
Choć płytę firmuje ukrywający się pod nazwą Soulsavers duet elektroników i wziętych remikserów Rich Machin i Ian Glover, to kto wie czy nie ważniejszą osobą w tym przedsięwzięciu jest Mark Lanegan, były lider The Screaming Trees, a ostatnio współpracownik Queens Of The Stone Age, Isobel Campbell i The Twilight Singers.

On jest współautorem połowy piosenek, a ponadto wykonuje dwa kowery: "Through My Sails" Neila Younga i 'No Expectations" Rolling Stonesów oraz własny song "Kingdoms Of Rain". Pełni także rolę przewodnika dla swoich brytyjskich kolegów zafascynowanych amerykanską tradycją Południa.

Jego chropawy, przygaszony głos, dotąd świetnie sprawdzający się na tle gitarowego rocka, równie dobrze prezentuje się w elektronicznej oprawie.

Taką płytę, gdyby żył, mógłby nagrać Johnny Cash.

Grzegorz Dusza


V2/SONIC
Audio - czerwiec 2019

Czytaj bieżący numer na swoim tablecie za darmo!

Gramofony za 2400 zł to już nie plastikowa tandeta z supermarketów, która pozwala dzisiaj dotrzeć "analogowi" pod strzechy. Dobry dźwięk zawsze trochę kosztuje, czy to ze źródła cyfrowego, czy analogowego, czy z kolumn, czy ze słuchawek. Trzy znane marki - Denon, ...

Kup ten numer Zaprenumeruj Przejrzyj