VITALIC Rave Age

Rave Age
Wykonanie
Nagranie

Każda kolejna paczka przychodząca do naszej redakcji przynosi niespodzianki. Jedną z nich jest nowy album francuskiego producenta Pascala Arbeza, ukrywającego się pod pseudonimem Vitalic.

Arbez przez lata aktywności na scenie wypracował swój własny styl łączący zarówno house, electro, coldwave, jak i... proste disco. "Rave Age", trzeci pełny album w karierze Francuza, przynosi nam elektryzujący zestaw utworów, który jako całość nie broni się tak, jak można by tego oczekiwać. Gdyby jednak rozłożyć go na czynniki pierwsze, szybko dojdziemy do wniosku, że pojedyncze utwory sprawdzą się na wszelkiej maści imprezach.

Zresztą mając w swoim koncertowym arsenale takie bangery jak choćby mocno wyróżniające się na tle reszty "Lucky Star" czy mocna "Stamina", nawet fani Crookers i The Bloody Beetroots będą skakać na parkiecie.

A co poza tym? Jest kilka wypełniaczy, jak choćby niezbyt porywające, i powiedzmy sobie szczerze, zbyt jednostajne nawet jak na takie granie "No More Sleep" czy dość mocno Jarre`owskie (trochę epickie, a trochę za długie) "Nexus". Tak czy inaczej, słuchajcie tego albumu głośno, a jak będzie okazja, może na Off Festivalu, szalejcie pod sceną. Wiele z takiego melanżu pewnie nie zapamiętacie, ale to w końcu rave...

"Grzegorz "Chain" Pindor
Citizen Records

GATUNKI MUZYKI
Live Sound & Installation luty 2020

Live Sound & Installation

Magazyn techniki estradowej

Gitarzysta luty 2020

Gitarzysta

Magazyn fanów gitary

Perkusista luty 2020

Perkusista

Magazyn fanów perkusji

Estrada i Studio luty 2020

Estrada i Studio

Magazyn muzyków i realizatorów dźwięku

Estrada i Studio Plus listopad 2016 - styczeń 2017

Estrada i Studio Plus

Magazyn muzyków i realizatorów dźwięku

Audio luty 2020

Audio

Polski przedstawiciel European Imaging and Sound Association

Domowe Studio - Przewodnik 2016

Domowe Studio - Przewodnik

Najlepsza droga do nagrywania muzyki w domu