EMINEM

Recovery

Recovery

Wykonanie

Nagranie

Eminem czasem mi imponował, nieraz zawodził, ale zawsze ceniłem go za szczerość przekazu. Tym razem jest podobnie, zwłaszcza gdy na swoim nowym albumie otwarcie przyznaje się do niedoskonałości swoich ostatnich nagrań: pisanego pod wpływem narkotyków "Encore" i podczas odwyku "Relapse".

Najsłynniejszy biały raper zmienił się nie do poznania. "Recovery" to pierwszy jego w pełni poważny album, bez żartobliwych utworów i skitów. Porzuca on w ten sposób swój nieco kreskówkowy wizerunek i pokazuje jak bardzo dojrzał jako muzyk. Co więcej, po odarciu go z całej kontrowersyjnej otoczki, nadal pozostaje wartościowym artystą, który dopiero teraz zaczyna pokazywać pełnię swoich możliwości. Eminem jest pełen energii a jego flow tnie jak brzytwa. Lista współproducentów z kolei nigdy nie była tak zróżnicowana. Odrodzenie? Tak. I to od razu najwyższych lotów.

M. Kubicki
Universal

INNE PŁYTY AUTORA
Relapse
Hip hop
Relapse
Na "Relapse" znalazły się kawałki czysto rozrywkowe, np. singlowy "We Made You", ale i mocno refleksyjne, poruszające, jak "Beautiful". Momentami szkoda, że Eminem nie postawił na nagranie albumu całkiem poważnego, który miałby szansę stać się kultowym dzięki swojej eklektyczności.
GATUNKI MUZYKI
Live Sound & Installation kwiecień - maj 2020

Live Sound & Installation

Magazyn techniki estradowej

Gitarzysta październik 2020

Gitarzysta

Magazyn fanów gitary

Estrada i Studio październik 2020

Estrada i Studio

Magazyn muzyków i realizatorów dźwięku

Estrada i Studio Plus listopad 2016 - styczeń 2017

Estrada i Studio Plus

Magazyn muzyków i realizatorów dźwięku

Audio październik 2020

Audio

Polski przedstawiciel European Imaging and Sound Association

Domowe Studio - Przewodnik 2016

Domowe Studio - Przewodnik

Najlepsza droga do nagrywania muzyki w domu