BURY YOUR DEAD

Mosh`n`roll

Mosh`n`roll

Wykonanie

Nagranie

Przedostatni album moshcore`owców z Bury Your Dead zrobił na mnie niesamowite wrażenie - głównie za sprawą tożsamego już dla nich groove i wokali czarnoskórego dreadziarza - Myke`a Terry`ego. Matt Bruso, który wrócił na swoje "prawowite" miejsce nie jest moim ulubionym krzykaczem, a gwoli ścisłości - Terry był i jest lepszy. Choćby z racji na to, że potrafi śpiewać - czego Bruso nie  umie.

"Mosh`n`roll", w porównaniu do "It`s Nothing Personal", jawi się jako bardziej koncertowy - ale mniej interesujący materiał, obfitujący w zdecydowanie za dużą ilość monotonnych breakdownów i charakterystycznych pauz. Ciekaw jestem, czy gdyby tak bębny nagrał obecny perkusista zespołu, znany z Walls of Jericho Dustin Schoenhofer, Bury Your Dead wykrzesałoby z siebie więcej życia i pozytywnej energii. Owszem, muzyka płynie - ale wyraźna jednowymiarowość sekcji rytmicznej jest wprost nie do przyjęcia.

Fani Emmure, The Acacia Strain a momentami Legend mogą - ale nie muszą być usatysfakcjonowani. Ja jako zwolennik twórczości powyższych oraz cichy fan Bury Your Dead z przykrością stwierdzam, że na dzień dzisiejszy wolę zarzynanie pustej struny w wykonaniu Emmure niż zespołu Matta Bruso.

Grzegorz "Chain" Pindor
Mediaskare

GATUNKI MUZYKI
Live Sound & Installation kwiecień - maj 2020

Live Sound & Installation

Magazyn techniki estradowej

Gitarzysta lipiec 2022

Gitarzysta

Magazyn fanów gitary

Perkusista styczeń 2022

Perkusista

Magazyn fanów perkusji

Estrada i Studio czerwiec 2021

Estrada i Studio

Magazyn muzyków i realizatorów dźwięku

Estrada i Studio Plus listopad 2016 - styczeń 2017

Estrada i Studio Plus

Magazyn muzyków i realizatorów dźwięku

Audio lipiec - sierpień 2022

Audio

Miesięcznik audiofilski - polski przedstawiciel European Imaging and Sound Association

Domowe Studio - Przewodnik 2016

Domowe Studio - Przewodnik

Najlepsza droga do nagrywania muzyki w domu