DISTURBED

The Lost Children

The Lost Children

Wykonanie

Nagranie

Brzmienie grupy Disturbed jest rozpoznawalne przez każdego fana metalu. Jednak to, że grupa ma swój styl, nie znaczy, iż przez te wszystkie lata nie uległ on rozwojowi. Przeciwnie – najlepszym dowodem na to jest właśnie "The Lost Children", czyli kompilacja b-side'ów Disturbed, z którą zostawia nas zespół, udając się na dłuższy urlop od muzykowania.

Zestawienie surowych, wręcz szczeniackich prób sił z czasów "The Sickness" z dojrzałymi i przemyślanymi kompozycjami z "Asylum" może być doświadczeniem dość zabawnym. Jakimś sposobem płyta broni się jako całość, zestawiając wiele bardzo dobrych i różnorodnych pomysłów zespołu, które czasami, aż dziw, że nie znalazły miejsca na oryginalnych płytach.

Zdecydowanym liderem na tym krążku jest otwierający go singel "Hell". Przyjemnie się słucha również takie utwory jak "Mine", mówiący o religii jako katalizatorze dla wojen, czy "Old Friend" inspirowany serialem "Dexter". Nie zabrakło też "3", dostępnego dotąd jedynie w formacie cyfrowym. Wśród "Zagubionych dzieci" znalazły się także covery.

Tym razem zespół Disturbed sięgnął po kompozycje Faith No More i Judas Priest. Ta płyta jest idealnym dopełnieniem kolekcji fana zespołu. Pozostali słuchacze, pomimo wysokiego poziomu b-sidów, powinni jednak sięgnąć na początek po inną pozycję, np. "Ten Thousand Fists".

M. Kubicki
Warner

INNE PŁYTY AUTORA
Asylum
Rock
Asylum
Zaledwie kilka miesięcy temu obchodziliśmy 10-lecie debiutanckiego albumu grupy Disturbed, który nowoczesny metal skierował w nowym wówczas kierunku, czerpiąc garściami z klasyki hard rocka, zamiast eksploatowanego mocno w tamtym okresie hip hopu.
GATUNKI MUZYKI
Audio
E-WYDANIE AUDIO
W PREZENCIE!
Zapisz się na subskrypcję naszego newslettera, a otrzymasz gratis e-wydanie
NEWSLETTER ZAPISZ SIĘ
Close icon
Live Sound & Installation kwiecień - maj 2020

Live Sound & Installation

Magazyn techniki estradowej

Gitarzysta maj 2021

Gitarzysta

Magazyn fanów gitary

Perkusista styczeń 2021

Perkusista

Magazyn fanów perkusji

Estrada i Studio maj 2021

Estrada i Studio

Magazyn muzyków i realizatorów dźwięku

Estrada i Studio Plus listopad 2016 - styczeń 2017

Estrada i Studio Plus

Magazyn muzyków i realizatorów dźwięku

Audio maj 2021

Audio

Miesięcznik audiofilski - polski przedstawiciel European Imaging and Sound Association

Domowe Studio - Przewodnik 2016

Domowe Studio - Przewodnik

Najlepsza droga do nagrywania muzyki w domu