Nagrody EISA 2017-2018
Nagrody EISA
2017-2018
Live At The Hollywood Palladium

KORN
Live At The Hollywood Palladium

Nu metal

18 lat od momentu swojego fonograficznego debiutu, Korn zdecydował się na wydanie swojego pełnego koncertu w formacie audio. Co więcej, zrobił to po premierze najbardziej kontrowersyjnego albumu, łączącego nu metalowe brzmienia z dubstepem "The Path Of Totality".

Koncert z Hollywood Palladium otwierał trasę koncertową promującą ten krążek i choć setlista na dalszych koncertach nie ulegała znaczącym zmianom, właśnie w trakcie tego pierwszego występu towarzyszyli Kornowi na scenie wykonawcy, którzy pomagali w nagrywaniu ostatniej płyty. Wśród nich należy odnotować najważniejszą z postaci, czyli Skrillexa, choć jego pojawienie się, jak i innych reprezentantów nurtów elektronicznych, należy potraktować jako ciekawostkę, gdyż nie wprowadza niczego do show zgotowanego przez główną gwiazdę.

Setlista koncertu została podzielona na kilka części. Po pierwszych 25 minutach, w których zaprezentowano "The Path Of Totality", Jonathan Davis dziękuje wszystkim przybyłym fanom metalu i elektroniki, po czym wybrzmiewają pierwsze dźwięki "Here To Stay", zwiastujące przekrojowy zestaw największych przebojów grupy.

Średnio udane covery Metalliki i Pink Floyd to następny punkt programu, po którym pozostaje jeszcze czas na bisy: "Got The Life" i coś, czego nie mogło zabraknąć, czyli "Blind". Pomimo poprawnego miksu oraz wersji DVD/Blu-ray, koncertówka Korna wydana po latach największej świetności zespołu to pozycja obowiązkowa raczej tylko dla fanów zespołu.

M. Kubicki
MYSTIC

Inne płyty
tego wykonawcy
  • Wykonanie
  • Nagranie

Zobacz też:

Inne recenzje
<span>PROPHETS OF RAGE</span> Prophets Of Rage

PROPHETS OF RAGE Prophets Of Rage

<span>ZŁE PSY</span> Duma

ZŁE PSY Duma

<span>QUEENS OF THE STONE AGE</span> Villains

QUEENS OF THE STONE AGE Villains

<span>RAMMSTEIN</span> Rammstein: Paris

RAMMSTEIN Rammstein: Paris

<span>SOEN</span> Lykaia

SOEN Lykaia

<span>DEEP PURPLE</span> InFinite

DEEP PURPLE InFinite

<span>PERCIVAL SCHUTTENBACH</span> Strzyga

PERCIVAL SCHUTTENBACH Strzyga

<span>VADER</span> The Empire

VADER The Empire

 

 

Audio - styczeń 2018

Czytaj bieżący numer na swoim tablecie za darmo!

Po Świętach i Nowym Roku możemy być trochę ociężali, więc na początek proponuję lekki rozruch, bez napinania się na trudne wykłady teoretyczne i sążniste artykuły. Test dziesięciu modeli słuchawek w cenie 1000-2000 zł, a więc już dobrej klasy, które ...

Kup ten numer Zaprenumeruj Przejrzyj

Newsletter
zapisz się i zyskaj
Zamów newsletter, a co tydzień otrzymasz porcję
wyselekcjonowanych wiadomości ze świata
audio-video i muzyki.
Teraz przy zapisaniu się na
newsletter otrzymasz bieżące
e-wydanie magazynu AUDIO
Okładka Audio