That`s The Spirit

BRING ME THE HORIZON
That`s The Spirit

Metal

  • Wykonanie
  • Nagranie

Pochodzący z Sheffield brytyjski Bring Me The Horizon należy dziś do ścisłej czołówki światowego metalu. Debiutowali przeszło dekadę temu, jako grupa szkolnych przyjaciół grająca ekstremalny deathcore. Przetrwali roszady w składzie, uzależnienia i falę internetowego hejtu, jaka niesłusznie na nich spadła.

Piąta płyta Bring Me The Horizon zbiera dobre recenzje i świetnie się sprzedaje. Zdecydowanie opłaciło się złagodzić brzmienie oraz wprowadzić więcej przestrzeni i melodii do nagrań. Brytyjczycy od początku kariery byli zapatrzeni na Amerykę. "That`s The Spirit" jeszcze bardziej uwypukla ich fascynację emo rockiem i twórczością Linkin Park.

Sporo tu elektroniki. Charyzmatyczny wokalista Oliver Sykes już nie tylko krzyczy, ale normalnie śpiewa, przechodząc często w falsetowe partie. "That`s The Spirit" dawnych fanów może zaskoczyć, ale nie rozczarować. Bring Me The Horizon wkroczyli na kolejny etap kariery.

Grzegorz Dusza
SONY

Audio - kwiecień 2019

Czytaj bieżący numer na swoim tablecie za darmo!

Mimo zmian na rynku i pojawiania się nowych kategorii urządzeń, wzmacniacze stereofoniczne zachowują mocną pozycję. Pięć modeli w przystępnej cenie 2000 zł tworzy ciekawy wybór, a przede wszystkim udostępnia przyzwoitą moc i jakość dźwięku. Znamienne dla ...

Kup ten numer Zaprenumeruj Przejrzyj