Hurts 2B Human

PINK
Hurts 2B Human

Pop

  • Wykonanie
  • Nagranie

Pink, jedna z najpopularniejszych amerykańskich wokalistek, laureatka trzech nagród Grammy i dziewięciu MTV, wydała swój ósmy album z trzynastoma profesjonalnie zrealizowanymi i zaśpiewanymi piosenkami, które z pewnością trafią na playlisty. W kategorii Najlepsza Popowa Płyta Roku znów będzie jedną z głównych kandydatek do zwycięstwa.

Album "Hurts 2B Human" rozpoczyna utrzymany w musicalowym stylu żywy taneczny utwór "Hustle". W nośnym "(Hey Why) Miss You Sometime" wokalistka stosuje auto tune. Wolę jednak, kiedy w pełni prezentuje swój kunszt wokalny, jak w przywołującym piosenki Madonny "Happy" czy Fleetwood Mac "We Could Have It All". Wyciszenie przynosi zaśpiewany łamiącym się głosem i ubarwiony smyczkami "My Attic".

Środkowa część "Hurts 2B Human" to duety. Akustyczny utwór "90 days" wykonuje z Wrabelem, "Hurts 2B Human" z Khalidem, a "Can We Pretend" z Cash Cash. Jest jeszcze piosenka "Love Me Anyway" zaśpiewana z amerykańską gwiazdą muzyki country - Chrisem Stapletonem. Wyróżniającym się nagraniem na płycie jest podniosły "Walk Me Home" w stylu country-pop. Jego refren będzie mógł śpiewać cały stadion, bo takie koncerty są domeną artystki. Przypomnijmy, że wystąpi ona 20 lipca na PGE Narodowym.

Grzegorz Dusza
Sony

Audio - lipiec - sierpień 2019

Czytaj bieżący numer na swoim tablecie za darmo!

W tym numerze znajdziecie regularny test porównawczy (pięć wzmacniaczy za ok. 9000 zł), hi-endowe kolumny, gramofon, ale polecam przede wszystkim indywidualne testy pięciu urządzeń nowej generacji - soundbarów, głośników bezprzewodowych, systemów "all-in-one". ...

Kup ten numer Zaprenumeruj Przejrzyj