CDN

HEY
CDN

Rock

  • Wykonanie
  • Nagranie
Inne recenzje płyt tego wykonawcy

Nie jestem zwolennikiem ponownego nagrywania piosenek. Wolę słuchać ich w takiej wersji, w jakiej je poznałem i zapamiętałem. Towarzyszyły im wówczas emocje i zdarzenia, które na trwałe wryły się w pamięć.

W przypadku grupy Hey zostałem jednak bardzo pozytywnie zaskoczony. Nowe wersje wielu piosenek brzmią po prostu lepiej, szczególnie tych z pierwszego okresu działalności, kiedy zespół sypał przebojami jak z rękawa, ale jego brzmienie było jeszcze dość surowe, a głos Nosowskiej o wiele bardziej drapieżny.

Hey świętuje jubileusz 25-lecia i w ramach prezentu dla fanów przygotowała dwupłytowy album z najważniejszymi piosenkami w swoim dorobku. Postawili na te, które już raz się sprawdziły. Nagrali na nowo prawie wszystkie single, piosenki znane i lubiane, dobrze odbierane na koncertach.

Do współpracy zaprosili dwóch producentów, którzy na przestrzeni lat współtworzyli brzmienie zespołu - Leszka Kamińskiego i Marcina Borsa - każdemu z nich powierzając jedną z płyt. Teraz za nimi pożegnalna trasa koncertowa i rozbrat z muzyką w wydaniu zespołowym. Miejmy nadzieję, że niezbyt długi i że powrócą pełni energii i z nowymi pomysłami.

Grzegorz Dusza
KAYAX

Audio - wrzesień 2018

Czytaj bieżący numer na swoim tablecie za darmo!

Zapraszamy na wielką galę EISA - w tym roku aż 35 nagród dla urządzeń audio - stereo i wielokanałowych, stacjonarnych i przenośnych, analogowych i cyfrowych. Kolumny, słuchawki, wzmacniacze, odtwarzacze, gramofony, daki, amplitunery, całe systemy... To najważniejszy ...

Kup ten numer Zaprenumeruj Przejrzyj

Newsletter
zapisz się i zyskaj
Zamów newsletter, a co tydzień otrzymasz porcję
wyselekcjonowanych wiadomości ze świata
audio-video i muzyki.
Teraz przy zapisaniu się na
newsletter otrzymasz bieżące
e-wydanie magazynu AUDIO
Okładka Audio